Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia... noi nu barfim? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Idora, bafta multa la absistenta [:D]si eu am incercat, dar pana nu am un motiv bine intemeiat[gravi][:D]nu stiu daca ma las..cred ca ar fi bine daca m-as lasa de acum...dar sunt prea slaba de spirit. Puteti sa va uitati la pozele noastre de la nunta, le-am postat aici..sper sa va placa.Asta, asa, ca sa stii Rayuela cine este la poarta[:D] Va pup si back to work.[bang][bang] [jamaica] http://www.desprecopii.com/albumphoto/folderview.asp?bid=15&folder=Andreea+Gustafsson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Andreea,nu ne-am speriat deloc,esti tare draguta si ai fost o mireasa frumoasa!! Eu tocmai am venit cu Catalin de la cumparaturi,am vrut sa ne luam o masa mai acatarii pentru terasa,dar nu am gasit nimic ca lumea..asa ca probabil vom scoate masa din bucatarie duminica. Adela,stiu ca e greu cu adolescentii,eu am lucrat cu ei 4 ani de zile si mi-au scos peri albi[bang] Isabela,mai rezisti?Eu fumez din ce in ce mai mult,nu-mi place deloc de mine!! Sa speram ca avem vreme buna ,ca aici e frig si ploaie,deocamdata!! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bere]Fetelor noi am fost plecati la cumparaturi, am luat niste carne(dar fara marinata) si vrem sa facem iar gratar pe balcon.A cumparat un alt grill mai mare dar nu electric ca-mi place mai mult carnea cu gust de afumat.[papica]Mi-am luat mai multe fructe (banane, portocale, pere) si rosii ca si alea-mi plac goale cu sare, ca sa rezist sa nu [jamaica], ca ma tenteaza rau de tot[bang], mai un snus mai o apa minerala, incerc sa rezist eroic[bang]dar e tare greu, imi vine sa ma [bruta] Andreea esti f. draguta,de fapt eu ti-am vazut poza acum vreo 2 zile, stiam cum arati[flo] Lasa Elena ca-i bine si cu masa de bucatarie pe terasa, ca eu nu cred ca noi oamenii astia care venim suntem niste mofturosi, cel putin eu si Kent n-avem probleme din astea.Chef sa iasa[bum][disco].Sper sa-mi treaca nervii pana atunci[mariaj] Merg sa pregatesc [papica] si mai revin!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea uita-te aici:http://www.ele.ro/articol_133.html , e vorba despre caderea parului plus multe alte sfaturi. Adela am uitat sa-ti spun ca am gasit färsk kål, e prima oara cand gasesc in Suedia, e exact ca varza noastra din Romania:))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ela, parerea mea este ca si a Idorei...nu-ti fa probleme.Pe noi ne intereseaza[papica][berica][jamaica],fetitza ta , voi si noi toti!Eu una sunt crescuta la casa de cand ma stiu si am facut gratare gasca pe care le-am savurat mai in brate, mai in picioare, mai la masa de la bucatarie[:D]cu tot felul de animaluri pe langa noi..asa ca...no problem...Daniel e si el la fel,nu-i un printz!sa-mi trimiti adresa numai pe DC ca noi va gasim![am] Isa, fain de tine ca ai balcon..noi nu avem ca altfel i-as fi innebunit si eu pe suedezii de aici.[:D] No , ce sa mai zic..noi am papat Mcdonald's..eu mi-am luat salata din aia de pui sa ma tin in forma[:D]Apropo de McDonald's, hai sa va spui una tare de tot:La venirea in Romania(cand eu si Daniel trebuia sa ne intalnim pentru prima data), Daniel a venit cu prietenul lui roman prin care ne-am cunoscut.Cand au trebuit sa plece,baiatul respectiv a *agatat*ceva pe drum...[:D]si pentru ca tipa respectiva nu ar fi vrut sa-l urmeze singurica(ca sex feminin ma refer)la aeroport, am mers si eu(baietii erau cu o masina inchiriata).Bun.In drum spre Bucuresti, ne oprim la un McDonald's sa mancam ceva.Baiatul respectiv ne intreaba ce vrem ca sa comande el la tejghea.Si se uita spre *fata *lui prima data..ea se rasuceste,se uita prin prejur si spune**eu vreau o ciorba sau o supa**![:D][:D]noi 3 eram pe burta de ras si ea spune ca *pai ce-i asta, restaurant sau bar**e mcDonald's zicem noi...a comandat el ce a vrut si pentru ea...[:D](a nu se interpreta ca vreau sa fac reclama(de orice fel)) [jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Idora, eu rontaiam morcovi cand m-am lasat de fumat (ca la mere sunt alergica). Ma bucur ca ai gasit varza, ce gatesti din ea, sau faci salata si rontai cand te apuca nervii? Da' cum de' te-ai hotarat sa te lasi? Brusc si dintr-odata? Andreea ti-am vazut pozele. Frumoase. Unde ati facut nunta, in Romania? Elena, mai stii poate nu va fi necesar sa scoatem masa de bucatarie din cauza vremii. Dar sa fim optimiste, mai ales ca noi plecam de vineri seara sau sambata dimineata la Varberg si vrem macar un pic de soare, daca baie n-o sa facem.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...