Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia... noi nu barfim? (2)


Recommended Posts

Fetelor, ca in filmele cu prosti ziua de astazi, la mine...Dupa ce era sa cad in lac(ca am vrut sa iau niste stuf)si am scapat numai cu un papuc fleasca, vin acasa si incep sa spal vasele.Nu stiu cum le-am pus in chiveta, ca doua oale s-au lipit una de alta,de la grasimi,cred..si de draci ca nu puteam sa le dezlipesc cu mainile, le pun jos si tin una cu picioarele si de alta trag..pana la urma s-au dezlipit dar m-am umplut si eu de grasimi..[xx(][xx(][bang][bang] [jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Faina zi Andreea[:D] Eu sunt nervoasa ca n-am avut vointa sa stau si sa nu fumez azi de dimineata iar acum fumez normal, ca nu ma mai pot abtine[bang].Sa vad maine dimineata daca o sa reusesc sa stau fara sa fumez de dimineata.In orice caz duminica o sa fumez, ca doar n-o sa stau la chef fara[jamaica] Adela, din varza am facut salata, ciorba si varza calita.O sa mai cumpar varza dar o sa fac varza a la Cluj ca eu cred ca e mai buna decat kålpudding!! Elena, pe la ce ora te-ai gandit ca ar fi bine sa venim??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetite cu fundite! Acum am ajuns si noi acasa,am fost si am luat pina la urma scaunele si o masuta,deci sintem blindati pentru duminica.Vroiam sa va intreb ce carne sa luam,eum-am gindit sa iau un storpack de fläskkarre,ca iesim si ieftin si e si bun,si eventual niste cotlete.Voi ce ziceti?De mici nu stiu,daca va pricepetti,facem,numai sa-mi spuneti ingredientele. Pai in privinta orei,stiu eu,pe la 3 dupa amiaza e bine? Mai vorbim oricum Pupici Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataza fetele! M-a intristat tare articolul de pe prima pagina..copii si internetul...cati tembeli mai exista in lumea asta, si virtuala si reala!ma ingrozesc cand ma uit si pe Discovery, la seara crimei..dar ,trecand peste astea, astazi ne ducem sa luam ajutoarele de la fosta mea profesoara si sa punem un anunt la ziar, poate ne ajuta suedezii sa umplem un tir pentru Romania. Isa, rezisti in continuare fara tigara? Ela, mai am un nepotel, de la o alta verisoara, s-a nascut zilele astea in Grecia.se pare ca e timpul sa ma pun si eu pe treaba[:D] Adela, succes la Varberg. Zi placuta! [jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor!! Abia acum am apucat si eu sa respir un pic!! Va scriu pe scurt acum una alta,dar revin mai tirziu.Am cumparat un storpack de fläskkarre si ne-am gindit sa mai luam niste pulpe de pui sa le punem pe gratar,cu mujdei ..mmmmm..(pentru voi,ca eu nu am voie usturoi).Legumele le luam maine,sa facem niste cartofi o si salata.Abia astept!! Sper numai sa avem noroc cu vremea,aici ploua cu galeata,sint deja un pachet de nervi[toanerele[toanerele[toanerele Noi oricum facem gratarul,mai sub umbrele..vedem noi!! Va pup Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...