Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia... noi nu barfim? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Idora draga,pai sa ne interesam de autobuze,vrei sa caut eu?venim si te luam de la gara daca Kent nu poate veni,numai sa spui la ce ora!!Poti veni chiar mai devreme,sa stai babysitter,poate te trimitem cu caruciorul la plimbare,Ca al meu sot ma tot fugareste de ceva vreme..si nu ma prinde[alcool][amoras][:-)))] Sa speram ca nu plouaaaaaa!!! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena, maine poti sa-ti spun sigur daca vin singura sau nu.Depinde de cum e vremea pe mare[inec].Zilele astea nu a fost plecat ca n-a fost timp favorabil si se pare ca duminica va fi timp bun dar nu e chiar sigur.Oricum daca vrei poti sa te interesezi de autobuz sau poate vin cu trenul.De-abia astept sa tin un bebelus in brate[bibe][:)]si poate Catalin va avea norocul sa te prinda pana la urma[:D] Salmida nu te mai ascunde dupa [hopsieu][:D]Esti inca intreaga??[:D] Ce faci, tu nu vii??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua mai la amiaza!!Am baut si eu cafeluta afara,iaca soarele,sa vedem cit ne tine!!Am pus-o si pe pisicutza in scaunelul de masina si a dormit dusa afara.Catalin a mesterit fripturile pentru maine,le-a pus deja la marinat cu tot felul de cepe.uleiuri si mirodenii..arata bine!![papica].Si zicea ca face salata orientala ca garnitura.il las pe el,ca doar e de meserie..ca si cu drinkurile..aveti grija fetelor,ca pe mine a reusit anul trecut sa ma pileasca rau de tot,desi zicea ca-mi pune numai vitamine in pahar[pahar][pahar][pahar]!! Idora,ma uit de autobuze. Salmida,chiar asa,tu nu vii? Adela,sa nu uiti tuica!! Andreea,sper ca va descurcati cu drumul!! VA pup!Fug la farima de soare care mai este!! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost plecati pana la magazin in Torp si acum ne-am intors!! Elena, vine si Kent nu te mai uita de autobuze. Aici, a fost putin soare dar acum iar s-a innorat[bang],sper sa nu vina iar ploaia si sa speram ca o sa avem timp cat de cat bun maine ca sa putem sta pe terasa ca-i mai fain.De-abia astept sa ne intalnim cu totii[:D] Catalin vad ca se pregateste de azi cu totul ca sa nu mai aiba maine de lucru doar sa tranteasca carnea pe gratar[:D]dar e si normal, asa as fi facut si eu!!Imi pare rau ca nu am peste ca sa aduc dar a fost pauza cu pescuitul zilele astea.Dar o sa fie altadata!! Eu merg acum sa trag un gratar pe balcon, ca vad ca de cateva zile numai acolo ne mai sufera[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari!!Creste pisicuta,exttraordinar de repede!! Maine am vazut ca e vreme frumoasa,daca e sa ne luam dupa astia de la stiri!!Sa speram!Daca nu ,probabil ca dupa niste paharele[alcool]..o sa vedem si soare!! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele! Nu mä ascundeam, Idora, [ups] dar mai mult de atat nu mi-a iesit! [:-)))] Sunt incä [soc] [starwars] ... in plin proces de refacere! [cafea] Au scos ästia untul din noi! [greutati][haibat] Si cat am fost plecatä, colac peste pupäzä, al meu sot a invitat niste cunostinte pe la noi! [:0] maine!! Asa cä ... [q] si deja [pofta][pofta] la bunätätile voastre ... Vä mai povesteste Adela, cäci ne-am conversat azi ... Vä pup si distractie frumoasä! [pup] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...