Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

oglinda


descintec

Recommended Posts

Lorelei , stii de ce am noroc...baietelul meu de 3 ani nu o lasa pe fetita mea de 11 ani si.... sa se maturizeze prea repede si asta ma bucura.Adica inca se mai pisiceste pe langa mine si vrea pupacita si alintata.Regret ca nu am timp suficient ptr. ei...dar sunt convinsa ca voi plati ptr. asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
missiday, e tare greu sa iti faci timp. noi avem in fiecare seara vorbitor, dar uneori simt ca pic. pur si simplu! tu ce faci cu baiatul tau? cum va petreceti timpul? m-ar interesa sa aflu si alte pareri. VA pup pe toate! Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorelei, din pacate si noi stam destul de rau cu timpul liber..dar incerc sa vb cat mai mult cu copilul meu, sa-l fac sa aiba incredere in mine, sa-mi spuna cand il framanta ceva, mie mai intai si tatalui sau.Din fericire Radu e foarte afectuos si iubitor, vine deseori la noi in pat si ne povesteste o gramada de lucruri, asa ca-mi usureaza sarcina. Pupici si la cat mai putine probleme cu copiii nostri!! Missiday
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

5. Invata (atat cat mai ai timp) cum sa vorbesti cu ei asa incat sa nu vorbesti cu peretii [:D][:D] Hmm... stiu ca o sa ma judece in fel si chip.. sper sa fac fata[:D] As mai adauga o regula: 6. Sa nu uiti acea uluitoare senzatie de forta, putere din adolescenta. Sa nu uiti acele momente/ zile / ani cand aveai senzatia ca poti muta pamantul din loc, ca ( poti sa) stii tot, acum erai in culmea fericirii si in luna urmatoare se intuneca tot ca ... De atunci si pana cum parca am uitat sa traiesc cu forta si concentrarea de atunci. De multe ori m-am surpins razand pe juma' cu fii-mea, cu un ochi la bucatarie sa nu dea ceva in foc si cu un neuron agatat la panaramele de la birou [bang]! Si Minunica simte...[bang] Promit ca nu mai fac asa [:D]!! Si nici sa nu ma culc pe o ureche ca mai am timp.. ca Minunica are 4 ani! Roxana&Ruxandra http://community.webshots.com/user/aquariusrpro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

........oooooffffff, din pacate parintii n-au rabdare si timp sa se apropie de copii lor si de aici.......prapastia dintre ei//.... eu sunt apropiata de mandra mea(facand exceptie ultima saptamana in care mai mult ne-am certat, dar...in pauza dintre certuri,am apucat sa ne spunem cum stam cu dragostea,prietenele si.....bla,bla-ul de zi ci zi[:)]) in schimb prietenele ei......nu sunt apropiate de mamicile lor[:(] si ma ingrozesc de cate ori imi povesteste//...sunt tare suparata pe mine de cate ori o reped sau tip la ea (uneori chiar aiurea) si-mi dau seama ca o pot pierde //... poa' d.zeu imi v-a lumina mintea si.....voi reusi sa depasesc perioada asta fara urmari grave[hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...