Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa-i mai acord inca o luna, inca un an, cat?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 108
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[bis][bis][bis]!!! Sa nu uiti sa printezi subectul cu toate raspunsurile,iar dupa ce va avea loc si logodna si nunta si tot tacamu',cand va veni si-un bebe,atunci cand veti avea adevarate "probleme"..ca sa zic asa,sa recititi impreuna si sa [mariaj][:D] ...si sa ne tii al curent![flo] Mami si Emma gangurica http://community.webshots.com/user/claudik100 http://community.webshots.com/user/claudik1000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut Elara, nu stii ce mult ma bucur ca lucrurile s-au rezolvat intre voi!!! RAspunsul meu la intrebarea ta...."ce inseamna adio si-un praz verde" vine cam tarziu ca n-am mai intrat pe forum de cateva zile, sorry... Raspunsul era urmatorul: expresia exprima ideea de a spune adio fara regrete, fara a te uita inapoi spre ceva ce -ti face rau....atata tot. Speram sa nu fie nevoie sa-i spui adio si ma bucur ca nu a fost cazul.Felicitari! Noi am hotarat sa avem un bebe in toamna, de fapt mai mult eu am hotarat si sunt gata sa accept si consecintele....in caz ca el se sperie de rolul de tata si da bir cu fugitii[bicla] Asta e, eu sper ca un [bb]sa-l mai responsabilizeze, dar daca nu..., n-are rost sa [bang][bang][bang], viata merge mai departe si eu o sa am totusi [bb]pe care mi-l doresc atat. Asa ca am intrat pe teritoriul aspirantelor la[gravi],sper ca totul sa fie bine..... Iti urez mult noroc si iti recomand inca o data sa ai rabdare cu el......, daca ati putea locui o vreme impreuna inainte de casatorie v-ar prinde foarte bine, chiar daca n-aveti casa voastra puteti inchiria ceva care sa fie cuibul vostru, macar pentru inceput.Cu timpul va luati voi si casa...:) Te pupic si iti doresc inca o data noroc si multa fericire alaturi de cel pe care-l iubesti! Pupici! Irda Irda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc frumos inca o data tuturor[bis] si imi cer scuze ca nu am puut sa revin mai repede. Ati fost un sprijin important in clipele acelea triste pentru mine. [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Flori76, sa stii ca in adancul sufletului meu "ceva" imi spunea si mie ca "nu se poate!" sa nu ma caute, sa nu ne impacam. [olala] Sanziana1, daca va face placere sa eniti la nunta eu o sa va invit pe toate. [pup] Slakje, [flo][pup] Jeff, [flo]. Am citit si mesajul tau (le-am citit pe toate ba unele le-am si recitit) si iti multumesc frumos. S-a postat de doua ori (cred ca problema e la tine ca am oservat ca si pe alte topicuri mesajele tale se posteaza de doua ori) si l-am primit si pe privat, ca iti faceai griji ca nu s-a postat. Iti multumesc frumos si tie. [pup] Irda, iti multumesc de sfaturi si tie si sa stii ca-mi pare rau ca ai problemutele (eu trag speranta ca nu-s chiar probleme[;)]) astea cu sotul tau si sa dea Domnul sa-l senzibilizeze un bebelus si sa-i iasa gargaunii [:D] din cap. Ruxij, chiar daca erai mai sceptica, cum devenise si Slakje nu-i bai, eu iti multumesc frumos [pup]pentru sfaturile tale care sunt foarte pertinenete dar DIN FERICIRE nu e cazul nostru. Infofun, esti o scumpa. [flo][pup] Claudya chiar ar fi interesant ce spui tu [:D], mai putin prolemele alea "adevarate" [ups] da' nu ocolescele pe nimeni. Ei, da' asa devenim mai puternici, nu[cheers]? VA FOARTE MULTUMESC TUTUROR INCA O DATA (daca am mai uitat pe cineva o rog mult sa ma scuze) pentru toata grija voastra si bucuria voastra sincera care s-a adaugat fericirii mele. [bis] "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cherrie, Trin [bis][pup]. Casandra,[pup][flo] da, mai, chiar asa: secretos raaaaaaaaaaau [:D] Dar acum, iaca am gasit rabdare. [:D] Asa ca astept ca am incredere in el, mai ales ca mi-a detalii, ca acum: ca s-a sfatuit despre asta cu un prieten comun, chiar cu cateva zile inainte sa ma supar eu, ca pe ici colo i-am dat chiar eu idei fara sa stiu (si chiar ca nu am habar despre ce vb. a.parca asa putiin asa banui eu ceva da' nu-s sigura [ups]).... [olala] Numai bine va doresc tuturor. [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai ,Elara,spune-mi dom'le si mie la ce magazin au bagat astia "rabdare",ca taaaare m-ar interesa si pe mine[:D]...insa in alta "problema"...cu bebelina mea. Oricum,ma bucur pentru tine ca ai gasit rabdare.Chiar era nevoie de asta. Pupici! Mami si Emma gangurica http://community.webshots.com/user/claudik100 http://community.webshots.com/user/claudik1000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudya, sigur ca-ti spun. La magazinul "Dragoste muuuuuuuuuulta". [:D][olala][:D][pup][pup][pup] Spor la cumparaturi. [:D] "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...