Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa-i mai acord inca o luna, inca un an, cat?


Recommended Posts

Cherrie: asa am gandit si eu pana mi-am dat seama ca aici este vorba de altceva. Si apoi ELARA: Un barbat care te iubeste NU POATE sta atat timp fara sa stie ca tu esti bine si nu suferi. Eu cand il intreb pe sotzul meu: esti ok? Te simtzi bine? imi raspunde: Sunt bine daca TU esti bine. Elara sunt barbatzi comozi si scuzati-ma daca sunt prea directa acum care sunt multzumitzi ca au ce ....bip...si mai mult nu vor.De-aia nici nu te inseala.Nu are nevoie, are ce-i trebuie.Si in timpul asta tu crezi ca el e marea iubire. Alina. PS: Citeste-ti PM.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alina,imi pare rau ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda,dar eu nu cred ca ar trebui sa-l paraseasca asa usor. Daca era un tip care sa nu-i dovedeasca tot timpul ca o iubeste,daca ar fi fost un morocanos care sa n-o faca tot timpul sa zambeasca,daca....atunci,da,as fi fost de aceeasi parere cu tine. Dar el o iubeste,ea este multumita de relatia lor,se simt bine impreuna...singura "hiba" este ca lui ii este teama(asa cred) de casatorie.Eu cred ca,cu putina vointa din partea amandurora,totul se va rezolva. Ceea ce mi se pare cel mai important din ceea ce Elara ne-a spus,este ca EI SE IUBESC!!!(nu doar ea il iubeste). Elara,iti tin pumnii si te asteptam cu noutati. Pupici,Flori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flori mie mi se pare ca el o paraseste pe ea. Si daca el zice asa usor: bine...daca tie ti-e mai bine fara mine atunci la revedere....ce sa mai zic. Ca el daca o mai tine pe elara catziva ani sa vezi ca nefiind angajat in nimic serios, fara copil, fara responsabilitatzi, sa vezi cum o incepe sa-l lase comoditatea si sa-i sclipeasca ochii dupa fitze de 18 ani. Cunosc cazuri o gramada. Si atunci cum va fii? Alina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SUNT SIGURA CA MA IUBESTE. Dar nu ilinteleg. Cherrie, nu mi separe nici pe departe rautate.Ba inca am senzatia ca putin,putin parca l-as putea intelege. Dar imi e atat de greu...... [bang][bang][bang] Si ce sa fac? Sa ma duc iar eu sa-l caut? [bang] Tot eu sa las iar de la mine? Sau sa-l astept pe el sa vadcat il mai lasa sufletul sa ma lase? Si sa astept sa vad ce are sa-mi spuna? "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elara,atunci daca stii SIGUR ca te iubeste....LUPTA!! eu nu cred ca se mai pune problema de ambitii,de orgolii atunci cand lupti pt fericire. Daca va despartiti in aceste conditii,oare nu ai sa te intrebi toata viata daca nu cumva nu ai luptat deajuns??? Pupici, Flori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa plec ca sunt la internet-cafe si trebuie sa ajung acasa ca am niste medicamente de luat. Va pup.[flo] Offffff, Doamne,ajuta! "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am de gand sa renunt asa usor. Vreau sa lupt. Dar nu stiu ce ar fi mai bine.Fiindca si asteptand la nesfarsit surpriza ma epuizez nervos. Mai multa nefericire imi va aduce decat fericire.[bang] Eu prefer sa imi dea sperante.......sa pot visa.............nici o speranta nu cred ca e desarta. Daca nu se implineste ea.......cladesti alta.......vreau sa ma agat de ceva, sa avem un plan...... Nu sa detina el controlul iar eu sa fierb in suc propriu.[bang][V][V] "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elara...eu o sa ma rog pt tine si-ti tin pumnii. Dar nu uita: NICIODATA sa nu fugi dupa un tren pierdut. Il asteptzi pe urmatorul. Despre lupta...discutabil. Nu fortza lucrurile...se pare ca el stie unde sa se opreasca. Te sarut,trebuie sa plec in vizita acum nu mai pot sta, Alina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...