Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vergeturi!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Birfele zic ca nu mai poti scapa de vergeturi. Pentru a le atenua eu am incercat acum vreo 2 ani ceva de la Galenic. Exista in doua variante: -pentru vergeturi capatate de la pubertate si/sau slabiri+ingrasari repetate; -pentru vergeturi capatate in perioada maternitatii. Succes,
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca a meritat desi costa destul de mult (cel putin pentru bugetul meu). Nu face minuni, dar cele capatate pe 13-14 ani arata ceva mai bine iar cele proaspete (tinusem cu putin timp inainte cura de slabire) aproape ca au disparut. Oricum, se pare ca vindecare totala nu exista.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am incercat una acum vreo citiva ani. Era un produs romanesc, Dr. Soleil daca nu ma insel si avea intr-adevar extract de iedera. Nu a avut nici un efect, la mine cel putin. Este insa destul de ieftin, costa 40-50.000 lei cred. Daca vrei sa incerci, iti trimit cu placere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult Madis, dar din cate stiam eu era un produs strain si f scump cu iedera.Poate mai caut ceva pe net cand am timp, ca nu are rost sa imi trimiti daca nu e bun. In fine, cine stie cum extrag unii substantele din iedera, poate altele or face minuni.Oricum mai astept idei iar daca scap de vergeturi va dau de stire.Pupici multiii, Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca au mai fost subiecte despre vergeturi si concluzia la care a ajuns toata lumea: nu scapi de ele decat cu zeama de cutzit[:D] Cremele cu extrat de iedera pot cel mult sa le atenuieze. Dar si chestia asta depinde de stadiul in care sunt vergeturile: sunt inca rosii sau au devenit albe -sidefii. Cica cat sunt rosii ar mai exista o mica shansa de atenuare dar in cazul celor albe nu ar mai fi nici o solutzie. Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

COPILUTZU da-ne mai multe detalii unde il gasim si de cine este fabricat? Te rog ca si eu am mari probleme, cu vergeturile, de la an la an parca se imultesc![q] Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata! http://community.webshots.com/user/GabrielaHope
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...