Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vergeturi!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am 1.65m si 49 de kg, si desi nu am avut nici cresteri nici scaderi mai mari de 2-3kg in greutate, am vergeturi pe coapse si putin pe fund. Ma ingrijorez si mai mult cand ma gandesc la faptul ca vreau sa fac un bb sau doi, si daca acum am vergeturi, nici nu vreau sa ma gandesc la ce fel am sa arat dupa o nastere. Oare pot folosi de pe acum supliform ca sa imi fac pielea mai elastica? Dar aceste geluri sunt permise in timpul sarcini? nu fac rau bb-lusului? Hmmm, ce credeti?[pup] Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

infofun, In prospect la contraindicatii scrie ca nu s-au semnalat efecte secundare adverse.Dar fiind vorba de "mamici cu bebici in burtici".... nu stiu ce sa zic...mai bine intraba inainte sa-l cumperi, si daca nu esti lamurita mai bine nu il cumperi .Nu merita sa risti ! Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu][hia]Stiu o alta metoda contra vergeturilor:PRESOPUNCTURA.Se maseaza de 3 ori pe zi timp de 5 minute o zona aflata pe coloana verticala, la 2-3 cm de noada.Am incercat metoda, dar este cam incomod ca stau cu mana la spate 5 minute,dar totusi a avut un efect destul de bun...Oricum nu am tinut tratamentul prea mult timp din cauza pozitiei incomode...De aceea zic ca pt. cat am facut tratament a iesit destul de bine...Mai stie careva vreo alta metoda in afara de creme? [tel] $@LY ~ g!rl
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, io am niste vergeturi , dar de acum cativa ani cand am slabit spectaculos, nu m am dat cu nimic ..dar nu m deranjeaza... acum de cand sunt gravidutza... folosesc o crema cumparata din far[biz]macie si ma dau pe burta...si pe ceea ce a mai ramas din...talia mea, in rest , pe coapse ma dau cu crema anticelulitica iar pe sani, o crema rearfirmanta.. cred ca suntem frumoase oricum. ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Saly
[hopsieu][hia]Stiu o alta metoda contra vergeturilor:PRESOPUNCTURA.Se maseaza de 3 ori pe zi timp de 5 minute o zona aflata pe coloana verticala, la 2-3 cm de noada.Am incercat metoda, dar este cam incomod ca stau cu mana la spate 5 minute,dar totusi a avut un efect destul de bun...Oricum nu am tinut tratamentul prea mult timp din cauza pozitiei incomode...De aceea zic ca pt. cat am facut tratament a iesit destul de bine...Mai stie careva vreo alta metoda in afara de creme? [tel] $@LY ~ g!rl
[:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by vivian
buna fetelor, io am niste vergeturi , dar de acum cativa ani cand am slabit spectaculos, nu m am dat cu nimic ..dar nu m deranjeaza... acum de cand sunt gravidutza... folosesc o crema cumparata din far[biz]macie si ma dau pe burta...si pe ceea ce a mai ramas din...talia mea, in rest , pe coapse ma dau cu crema anticelulitica iar pe sani, o crema rearfirmanta.. cred ca suntem frumoase oricum. ....
sorry, ce inseamna crema rearfirmanta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...