Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Rugaminte pentru Australia


Recommended Posts

Dragii mei, o prietena buna, singura, vrea sa cunoasca un tip OK din Australia. Nu ma intrebati de ce tocmai din Australia, pentru ca nu stiu exact, cred ca nici ea nu stie sigur de ce...pur si simplu cred ca australienii i se par ei barbati atragatori. Ati putea sa o faceti mai mult decat fericita daca stiti un tip singur care vrea o relatie virtuala cu o fata super desteapta, culta, haioasa si buna de pus la rana. Ea ar fi fericita si recunoscatoare si daca i-ar indica cineva o adresa de chat pentru Australia. Ce ziceti, o facem fericita ? Cere atat de putin...ea este o persoana minunata care ofera tuturor din jur caldura si buna dispozitie. Va multumesc in numele ei, Melania & Anna-Luciana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Grea treaba! Acum nu ca n-am cunoaste vreun celibatar, dar treburile de genul asta sint delicate, te trezesti pe urma cu reprosuri de ambele parti daca ceva nu merge si mie una mi-ar fi jena pe urma sa mai dau ochi cu cunostinta, chiar daca eu teoretic nu-mi iau nici o raspundere, moral ma simt vinovata ca eu i-am pus in legatura. Dar o sa-l intreb, totusi, daca e interesat si, daca da, iti dau un PM, daca nu, nu. Nu ma costa nimic sa-ntreb, nu?[detectiv] Uite si un link, poate "iese ceva", mai stii??-http://au.search.yahoo.com/search/aunz?p=ausmatch&y=y
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...