Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PIERSICUTZE DE 2006(3)


Recommended Posts

Cristina ms. [flo] Cu vergeturile si daca sunt noi tot nu dispar pot fi imunatatite sa zic asa. Si la cele vechi funtioneaza laserele astea mai noi dar normal vor trebui mai multe sedinte ca sa aiba efect decat la cele mai noi. Eu am facut 10 sedinte si s-au subtiat si au devenit din roz visiniu maronii bej asa dar tot se vad intradevar arata mai bine ca atunci cand am inceput sa merg prima oara dar scapat de ele definitiv doar operatie estetica altfel poti sa te dai cu cate creme vrei ( si eu am crema ce amai buna care cica este mometan 50 de lire un tub si da e buna dar nu poate sa faca minuni) si sa faci ani la rand sedinte laser. Mai ales ca la mine e suprafata f mare ca le am si pe fese si pe coapse pana la gamba si pe gamba partea de sus am deci...[alcool] De asta am zis daca mai au de gand sa apara si la baby 2 sa apara ca pe urma nu ma intereseaza cat ma costa ma duc sa fac ceva cu ele ca nu pot sa ies in lume asa, degeaba zic toti hai ca nu e asa rau ca bla bla nici ele in situatia mea nu ar merge la plaja in bikini sau nu ar purta fusta scurta ca daca stii ca aveai picioare frumoase si fine si acuma esti mai rau ca zebra din jungla nu te incanta nimic din ce spun altii. daca erau cateva ici colo sa zic poate mai mergea da eu de la talie in jos sunt plina deci sg solutie ramane operatia.[xx(] --------------------------------------- Mada si[copil] Arianna Raisa (21.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cristina_Ioana,felicitari pentru noile achizitii!Sa faci niste poze cat de cat la obiect imediat ce se poate,ca sa vedem si noi diferenta.oricum nu erau nici inainte asa mici,dar daca asta te face sa te simti mai bine...bravo tie[flo] Dar vad ca sunt la mare cautare silicoanele pe la noi.Si mie mi-ar placea,dar nu am suficient curaj...Si apoi sotul meu nu e incantat de aceasta varianta,le prefera naturale.Poate ,candva,cine stie?Deocamdata privesc la cele din jur care opteaza pentru asa ceva.E placut oricum pentru detinatoare si sunt sigura ca si pentru partener[:D] Julax @ Alex[copil](24.08.2006) [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url"] Miniclip[/url] [url="http://community.webshots.com/user/iulia80"]Poze si filmulete[foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, multumesc! Zici ca am luat cine stie ce Oscar [:I] Julax -pai si al meu zicea ca nu e cazul, ca lui ii plac asa si bla bla, asa zic toti, ca doar nu mi-o zice: auzi fata, fa si tu ceva ca ti s-au facut praf boxele?[neand] ca il luam la alergat, nu? Acu' serios, si noi am discutat si mi-a zis ca el nu considera necesar, dar ca daca eu ma simt mai ok, sa-i dam drumu' la motoare, ceea ce am si facut si acum ii plac de nu mai poate [jamaica] Adica parca am adus asa ceva nou in relatia asta, chiar daca momentan nu poate decat sa ma ajute sa pun/scot bustiere, faca masaj si uns cu creme [:D] Ralu, mult curaj, iubita, chiar merita! [dual] Cristina si Lucu- nume de scena Zarzarel (21 jun 2006) http://www.flickr.com/photos/9618861@N07/?saved=1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Bysko
Stiti vorba aia? Rabda baba la frumusete?Asta este.Cand ati nascut cum a fost. Frumusetea cere sacrificii[:D]
Hahahahahhahha, tare!! [:-)))][:-)))][:-)))] Cristina si Lucu- nume de scena Zarzarel (21 jun 2006) http://www.flickr.com/photos/9618861@N07/?saved=1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...