Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PIERSICUTZE DE 2006(3)


Recommended Posts

Sarilla ms de raspuns.[pup]

Mai eu vroiam sa scriu born free, now i'm expensive ca asta imi place f mult, dar tre sa aiba maxim 25 de caractere si asta depaseste.[bang] Si altceva m-am tot gandit da nimic nu imi vine care sa imi placa si sa ma caracterizeze.[alcool]

In rest ce mai ziceti ce mai faceti?

Cand mai vii cu intrebari capcana???

Noi ne zbatem sa gasim un apartament sa inchiriem in baia mare cat mergem in concediu in ro la iarna si numai nu gasim. Vrem ceva cu 2 dormitoare ca vin si ai mei si nu gasim nimic. Nu mai sunt ap de inchiriat pe o perioada mai scurta? Ca nu ma deranjeaza sa ii dau mai mult decat stam ca noi vrem de pe 27dec pana pe 4ian. Numai sa gasim ceva curat mobilat si cu incalzire centralizata si apa calda curenta ca na avem bebe mic. In rest nu cerem lux sau ceva da nu gasim.[bang]

Ca am vrut la ceva hotel cabana etc in zona ca e frumos poti emrge la schi si etc da cer baietii niste scoruri de ar fi mai ieftin sa fac un tur de europa decat sa ma cazez la ei. Nu pricep de ce au scorurile astea cine isi permite frate sa mearga la asa preturi???[alcool]

 

---------------------------------------

Madaid="size3">id="Comic Sans MS">id="orange"> siid="black">id="size2">id="Comic Sans MS">[copil] Arianna Raisaid="Comic Sans MS">id="size3">id="red"> (21.08.2006id="black">id="Comic Sans MS">id="size2">)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ti-ai ales foarte frumos pana la urma...si mie imi place aia cu Born free now I'm expensive...:)

Pai nu sunt fete din Baia Mare printre noi sa te ajute?Eu stiu ca la noi, cand inchiriezi un apartament trebuie sa dai chiria pe cel putin 2 luni inainte..asa e in Constanta...ceea ce sigur nu ar renta pentru cele cateva zile ale voastre...

Si imi inchipui ca in perioada aia e mai greu ..cu Revelionul ...dar poate ai noroc si gasesti..trebuie sa fie, ce naiba?!? Ma gandesc ca e Baia Mare totusi...no offense..[:D]

Pup

 

SARILLA si RAZVANid="Comic Sans MS">id="green">, copilu' atomicid="green">id="size2">id="limegreen">id="Comic Sans MS"> [starwars]

FILME,POZE,COMENTARIIid="red">[copil]

Cum a inceput totulid="red">[cit]

 

 

________________________________________________id="green">

You don’t need eyes to see, you need vision.id="green">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarilla si eu m-am gadnit la fel am mers si la fetele de la baia mare si am lasat un mesaj vad ca nici o activitate nimic, la hotel si etc imi cer cam 600 lire nu euro pe doua persoane 3 nopti 4 zile deci f mult pararea mea noi am stat cu 600 de lire o sapt intr-un complex de vacanta din uk cu toate incluse f fain deci mi se pare scump pt ro.

Acuma am vazut ca in genere cer cam 300 pe luna pe un ap de 4 camere din baia mare nu stiu cat mi-ar cere pt o perioada mai scurta sincer nu stiu da tre sa gasim sa stam undeva ca pe la prieteni nu avem unde ca nu au atata spatiu cat sa ne cazeze pe toti deic ceva trebuie sa gasim.

Mi-am ales the sunflower fairy ca mie imi plac zanisoarele f mult si la fata i-am luat pt fiecare luna pana la 12 luni cate o zanisoara. Si ma gandeam ce fel de zanisoara mi-ar place sa fiu si am ales floarea soarelui ca e floare f frumoasa colorata si vesela dar care creste pe camp si nu e pretentioasa. Vroiam de fapt living in the world of fairies da si asta e prea lung. si ador desenele manga si am gasit un desen super fain cu the sunflower fairy si am zis gata asta e. M-am gandit eu ce imi place mie f f mult si am zis zanisoarele. Aveam si un lant fain cu o zanisoara din argint dar s-a rupt il mai am inca.

 

---------------------------------------

Madaid="size3">id="Comic Sans MS">id="orange"> siid="black">id="size2">id="Comic Sans MS">[copil] Arianna Raisaid="Comic Sans MS">id="size3">id="red"> (21.08.2006id="black">id="Comic Sans MS">id="size2">)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mada_mxm
Sarilla si eu m-am gadnit la fel am mers si la fetele de la baia mare si am lasat un mesaj vad ca nici o activitate nimic, la hotel si etc imi cer cam 600 lire nu euro pe doua persoane 3 nopti 4 zile deci f mult pararea mea noi am stat cu 600 de lire o sapt intr-un complex de vacanta din uk cu toate incluse f fain deci mi se pare scump pt ro. Acuma am vazut ca in genere cer cam 300 pe luna pe un ap de 4 camere din baia mare nu stiu cat mi-ar cere pt o perioada mai scurta sincer nu stiu da tre sa gasim sa stam undeva ca pe la prieteni nu avem unde ca nu au atata spatiu cat sa ne cazeze pe toti deic ceva trebuie sa gasim. Mi-am ales the sunflower fairy ca mie imi plac zanisoarele f mult si la fata i-am luat pt fiecare luna pana la 12 luni cate o zanisoara. Si ma gandeam ce fel de zanisoara mi-ar place sa fiu si am ales floarea soarelui ca e floare f frumoasa colorata si vesela dar care creste pe camp si nu e pretentioasa. Vroiam de fapt living in the world of fairies da si asta e prea lung. si ador desenele manga si am gasit un desen super fain cu the sunflower fairy si am zis gata asta e. M-am gandit eu ce imi place mie f f mult si am zis zanisoarele. Aveam si un lant fain cu o zanisoara din argint dar s-a rupt il mai am inca. --------------------------------------- Mada si[copil] Arianna Raisa (21.08.2006)
Sunt dragute zanisoarele...cred ca la toate fetele plac...si toate fetitele viseaza sa fie zanisoare sau printese...[zana] asa ca inca o data: mi se pare tare dragut ce ti-ai ales...dar stii la ce ma gandeam eu? Cand am vazut ca ti-ai ales anume floarea soarelui...am facut asocierea cu Arianna, ca ea e blonduta ca un soare...:) si m-am gandit ca esti si zanisoara ei buna..:)) Da, stiu, sunt dusa pe campii...dar: 1. Am terminat Litere, deci e defect profesional analiza pe text 2. Sunt cam obosita la ora asta, chiar daca nu e tarziu, asa ca sansele sa vorbesc/scriu prostii sunt destul de serioase...[:D] Pup pana nu mai fac cine stie ce parabole..:))) SARILLA si RAZVAN, copilu' atomic [starwars] [url="http://www.dropshots.com/SARILLA"]FILME,POZE,COMENTARII[/url][copil] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=101336"]Cum a inceput totul[/url][cit] ________________________________________________ You don’t need eyes to see, you need vision.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarilla uite la asta nu m-am gandit. Suna f bine. Ms de idee. Mai scoate metafore si parabole pe aici ca eu nu ma supar. Eu am terminat mate-fizica si is cam axata pe asta nu prea le am cu literatura si analiza de texte.[:-)))] Da vad ca am cam ramas numai noi pe aici fetele au cam fugit.[hot] --------------------------------------- Mada si[copil] Arianna Raisa (21.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Fetelor hello pe unde sunteti nu mai vreti sa veniti pe aici? Sarilla e busy si nu mai da nimeni pe aici? Am ajuns cu subiectul pe pagina 9 pai e frumos asa?

Hai ca vreau eu sa va intreb ceva: vrem si noi sa facem nunta in 2009 da na tre sa ne apucam din timp de pregatiri ca localul si biserica trebuie rezervate primele si vroiam sa va cer niste sfaturi ce puteti sa ma sfatuiti ca sa mearga totutl cat mai smooth? Daca ati vrea sa imi impartasiti din experienta voastra ca sa ma ajutati si pe mine putin.[pup]

Va astept sa ma sfatuiti![:D]

 

---------------------------------------------

Madaid="size3">id="Comic Sans MS">id="orange"> [gravi] siid="black">id="size2">id="Comic Sans MS"> Arianna Raisaid="Comic Sans MS">id="size3">id="red"> [copil] (21.08.2006id="black">id="Comic Sans MS">id="size2">)

Bebe 2

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada, banuiesc ca nu te ajuta sa iti povestesc experienta noastra ref nunta, din moment ce voi faceti asta in Marea Britanie si noi am facut in Romania, Snagov... Nu? Roxana, mami de [url="http://b2.lilypie.com/Nvwwp2.png"]Ioana Daria [/url] (3 jul 2006) si [gravi] cu [url="http://bd.lilypie.com/n4hOp2.png"] Victor Mihai[/url] [url="http://s216.photobucket.com/albums/cc226/doniro/"]POZE[/url] [url="http://www.dropshots.com/doniro"]FILME[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada hai ca am venit eu la confesiuni, cu toate ca n-am scris aici niciodata. Totul pleaca asa:va hotarati cand vreti exact sa faceti nunta, unde si cum.Adica nunta mare, mica, expensive sau modesta.Exista multe firme care se ocupa cu organizare, inchiriere etc, ai putea contacta una sa vezi cam ce iti ofera-asta daca ai timp acum cand mergi acasa ca sa iti faci o idee.Sau va puteti voi singuri organiza totul,dar as zice ca e mai greu voi nefiind in tara. Uite de ex acum in Septembrie noi am fost la doua nunti.Una organizata de miri si o firma-foarte frumoasa, si alta organizata doar de miri si sincera sa fiu nu mi-a placut.Prima mi-a mers la suflet,aseara am vazut nunta unei prietene si mi-a placut si mai mult. La noi eu am facut totul, n-a fost perfect dar dragut.Acum as sti de ex unde sa insist[il]si pe ce sa ma axez. Felicitari si sa va iubiti mult[flo] ----------------------------- Gabriela[gravi], Phillip si Rebecca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Bysko
Eu am intrat doar ca sa-ti fac galerie Mada![disco][majoreta]
Bysko ms. Eu is sefa tre sa ma descurc cu toate doi bebeii si organizat de nunta. Asa ca de galerie chiar am nevoie.[pup] --------------------------------------------- Mada [gravi] si Arianna Raisa [copil] (21.08.2006) [url="http://bd.lilypie.com/LtCW0.png"]Bebe 2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...