Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi?(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by she_wolf
Merci pentru raspunsuri. [flo] Crisia, cred si eu ca ai scris un mesaj lung, doar povestea se intindea pe cativa ani, nu? [;)] Adriana, eu am luat 22 de kg in sarcina, iar cand am ramas insarcinata aveam deja cca. 8 kg un plus! [grasa] Bibilica, trimite-mi te rog regimul ala pe grupe sanguine, poate il adaptez cumva la Monti. dgclaudia@hotmail.com Merci! [flo] A! Grupa "o". M-am lasat si eu de fumat cand am aflat ca sunt insarcinata, poate ca si din cauza asta am pus atat de multe kg, mai stii? [pup] Claudia si [pk] Cristi
la mine e sigura chestia!!!! am mai scris eu si mai inainte..nu mi-am schimbat absolut cu nimic regimul alimentar!!! din contra, as putea spune ca acuma (inainte de monti) maninc la fel cum mincam cind aveam 20 de ani si 50 de kile.....acuma am 34, o domnisoara de 12 ani si vreo 60 si ceva (nici nu mai vreau sa stiu cite [grasa][q][q][q][q]) de vreo citeva ori m-a batut gindul sa ma apuc din nou de fumat. simbata trecuta chiar am incercat sa-mi aprind o tigara, am tras doua fumuri si i-am dat-o sotului meu.....asa ca vorba rabdare si tutun, nu mai este valabila la mine....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, azi m-am cantarit si bucurie mare: 58,4 kg!!![bis][bis][bis] Nici nu-mi vine sa cred! M-am invartit o luna de zile la 59kg si in sfarsit, le-am biruit! E adevarat ca ieri n-am mancat cine stie ce, dar oricum... mi-am atins targetul - 10kg! (am inceput la 1 februarie dar in ultimul timp a mers mai greu). Acum pot chiar sa-mi propun o noua tinta: 55 kg... ar fi prea frumos, dar stiu ca se poate, vointa sa fie! Eu voi lipsi o vreme de pe aici pt ca diseara plecam in concediu pentru 2 saptamani[recevere]! Sper sa fie frumos, e prima oara cand mergem in Spania, deja ma gandesc ca o sa am destule ispite culinare pe acolo, sper sa nu ma intorc cu multe kg in plus! O sa incerc sa respect in continuare regulile Monti, m-am obisnuit cu ele, dar o sa fie mai greu ca acasa. Va pup pe toate si va urez mult spor la slabit! Mihaela si Alex (2 ani) Pozele noastre aici: http://community.webshots.com/user/micorint
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow, Mihaela, vacanta placuta si fii sigura ca ispitele o sa fie gramada pe capul tau :) Eu am avut abateri de beri ieri, am fost la jucat fotbal (era campionatul de la servici) si mi-am scrintit un genunchi [:D] Inafara de bere, papica ca de obi, legume cu gratar!!!! (mi s-a cam luat :) Azi: de dimi 2 piersici la prinz rosii cu brinza deseara ... nu stiu :) ca de obi she wolf, eu am luat kg mincind bunataturi pe la [cina2] si brinzeturi diverse la fiecare sfirsit de masa. ps si bind [alcool], probabil ca se pune si asta [flo] Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahhaaa,deci aici mi-erati!Salutare,fetelor,poate unele dintre voi isi mai aduc aminte de mine. Cum subiectul "Cum slabim" s-a desfiintat,vad ca,am crezut ca toate ati slabit si eu am ramas pe dinafara,cu shunculitele si frustrarile de rigoare [:)] Dar uite ca v-ati aciuat aici,sa inteleg ca toate tineti Montignac? Eu am tinut vreo 3 saptamani de Monti,parca..si nu am slabit,ba dimpotriva,am pus un kg,fara abateri si respectand regulile ca la carte.Asa ca nu stiu ce sa fac,deocamdata e vara si profit de aparitia verziturilor,fructelor si legumelor..ca am destul timp la iarna sa ma intoxic. Acum am 57 de kg,am avut si 55 jumate,nici mie nu imi vine sa cred cand ma gandesc,insa le-am pus inapoi acum,in sesiune [zid] Sper ca ma reprimiti in randul vostru,chiar daca nu o sa tin Monti decat dupa ce ajung la greutatea dorita,pentru mentinere,insa voi incerca sa mananc cumpatat si sanatos. Mult succes tuturor si ma bucur ca v-am regasit! [flo] http://community.webshots.com/user/jane_noneyabusiness
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,chatonel. Sa va vand un pont:faceti doua-trei zile de cura cu cirese,exclusiv.In afara de faptul ca elimina apa din corp(eu nu am baut apa si facusem poteca la buda,ma miram de ce),nu deshidrateaza corpul,totusi..partea cea mai buna e ca azi am un ten luminos si foarte catifelat si tind sa cred ca de la cirese mi se trage [:)] Imi puteti spune,va rog,cam cat ati slabit fiecare de cand tineti Montignac?De Monica stiam ca a slabit parca vreo 16 kg,acum nu mai sunt la curent,as vrea sa stiu,poate mai incerc totusi sa il tin,ca sa nu fiu oaia neagra a forumului,adica aia care l-a tinut si n-a avut rezultate. [pup] http://community.webshots.com/user/jane_noneyabusiness
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...