Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi?(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumesc,micorint si felicitarile mele sincere! [cool] Intrebarea mea:in cat timp?Si mai vrei sa slabesti sau treci la faza a doua?Felicitari inca o data.Ceva impresii?Cum e fara o povara de 10 kile,ce zic prietenii,ti-ai schimbat garderoba? Eu vreau rezultate mai rapide,nu 10 kg pe saptamana,dar nici un kil pe luna..pentru ca in august as vrea sa ajung si eu la 50 de kg. De 2 zile m-am apucat Pilates-8 minute abs si tae-bo advanced si imi place tare mult.Bine,dupa 20 de minute imi dau duhul,dar in timp sper ca voi capata mai multa rezistenta. [pup] http://community.webshots.com/user/jane_noneyabusiness
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Addicted daca te uiti in urma, respectiv luni, am postat tabelul... ai acolo pe fiecare, cu cand a inceput, cat avea la inceput si cate kg are acum. Studiaza-l si iti faci o idee. Din experientza mea, daca slabesti repede, repede vei pune inapoi, pentru ca nu dai timp organismului sa se adapteze lent la noul gabarit. Succes la slabit, si daca vrei sa te alaturi noua, clubul Monti te primeste cu placere. Spune-ne zilnic ce-ai mancat si te asteptam lunea la "raport". Daca vrei "material didactic" da o strigare si o adresa de email si ne conforman[:D] O zi buna, Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bibilica, merci pentru mailul cu dieta. [pup] Ma pun pe studiat. Sa inteleg ca ai o fetita de 12 ani? Wow! Felicitari, sa-ti traiasca. [cheers] Addicted, ce ma bucur sa te revad!!! Felicitari, vad ca ai mai scapat de ceva kg! Eu am luat o maaare pauza de atunci cand scriam la "cum slabim" in care am avut grija sa pun la loc tot ce-am dat jos. Deh. M-am apucat pe 26 aprilie de Monti...faza 2 [batcap] (cu aere de faza 1) si am slabit pana lunea trecuta doar 2.5 kg. Normal, ce as fi vrut la abaterile alea zilnice?!? Ca sa nu mai zic ca nici nu ma prea simt la dieta, doar Monti faza 2 este foarte permisiv. Ma gandesc serios sa incep si eu faza 1, ca as vrea sa slabesc mai cu foc. Cred ca de luni. hihihi Cum a mers regimul yin-yang? Cu el ai dat kg alea jos? Cum sunt exercitiile Pilates? Ca am tot auzit de ele, dar habar n-am cu ce seamana. Micorint, felicitari! [bis] Vacanta placuta, te asteptam la raport dupa. [hot] Astazi am fost la gratar...nu mai spun nimic ca nu are rost. [}:)] Maine voi fi cumnitica, poate, poate o sa am ce raporta luni. [pup] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...