Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, Si eu am terminat in 1996 Management in industrie Da asa e , mi-a aduc aminte Management cu Nicolescu ( am sustinut ex de diploma cu el ), Investitii cu Romanu , contabiliate cu Carstea , Economie cu Plumb , ...... Dana la ce grupa ai fost ? O zi buna Lorena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorena mi-ai pus o intrebare incuietoare, nu stiu ce grupa am avut. Iar dintre numele colegilor imi amintesc doar: Cristina Brezoi, Ioni si Luminita, Radu Dumitrescu ... si in rest sunt in ceata imi aduc aminte doar chipuri nu si nume, poate si pentru ca era o grupa de nasuri pe sus, de care nu te prea apropiai, pe care i-am ignorat total. Eu am terminat in 96 pt ca mi-am amanat anul 3, asa ca pe cei care au terminat in 95 ii cunosc mai bine si sunt mai legata sufleteste de ei: Diana Madescu, Ioana Pop, Liviu Hahaianu, Cati Chirana si multi multi altii. Dana (Rozalia Ana Pop)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe, cred ca sint cea mai tare: Planificare si Cibernetica Economica promotia 1987 ! Dintre toti prof. amintiti de voi, l-am avut doar pe Pilat. Nu stiam ca a emigrat in Canada. Baiat destept ! [pup] Karina+ [copil] Bogdanel
Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...