Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Constanta(8)


Recommended Posts

Ionela am vazut si eu pozele. Fetele tale gemene sunt din acelea care nu prea seamana intre ele, nu? Adica mie mi s-a parut ca se diferentiaza destul de bine, nu sunt identice. Au fost in saci embrionari separati ? Caty, am vazut ca vrei sa ne parasesti, sa te duci la mamici de Iasi. Am tras cu ochiul la subiectul cu pricina. Chiar vreti sa va mutati? Mai da cine stie ce e cu July, de ce nu a mai scris nimic? Roxi, daca pui poze cu bucataria bine, daca nu oricum o s-o vedem cand venim la tine, nu?[il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sanzi, sa stii ca noi 2 ne-am vazut o data, acum imi dau seama dupa ce am vazut pozele din albumul tau. Felicitari pt. un baietel asa de reusit ! Erai cu Anca si cu Andrei (si cu David al tau, desigur)si va plimbati in parc in zona de vis-a-vis de Banca Religiilor. Eu pe Anca o stiu din liceu (eu eram cu un an mai mica decat ea), fina mea (Nadina, a fost in clasa cu mine la lic. Mircea) era buna prietena cu Anca pe vremea liceului. Cand ne-am intalnit eu am vorbit putin cu Anca, pe urma a trebuit sa fug pt. ca eram cu Vlad si cu barbate-miu care erau amandoi pe biciclete si io alergam dupa ei sa dau shuncile jos. Ionela, ti-am vazut si eu pozele, ai 2 fete una mai scumpa ca cealalta! Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ele ! Mie imi place ca nu seamana intre ele, cea bruneta e Maria si cea blonda e Elena ? Sau invers ? Tu nici nu zici ca ai nascut gemene acum 1 an de zile, esti supla de n-ai treaba cu regimurile de slabire . Ferice de tine ... Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamicutelor da ce matinale sunteti! Eu abia am reusit sa ma trezesc, si am venit repede sa vad care mai este treaba pe aici. In we n-am facut prea mare lucru. Doar ieri am fost la pescuit de guvizi in portul Tomis cu al meu sot. Eu sunt cea innebunita dupa pescuit, el saracu nu prea are chef de stat cu batul in balta.Oricum a fost tare placut, mai ales ca a batut si vantul si a fost racoare. Alte noutati nu am. Bebica mea este bine, mananca, se joaca si doarme. Maine mergem din nou la control si aflam noutati. Eu sper ca inca mai vrea sa stea acolo in burtica, chiar daca mi-e destul de greu sa ma misc si sufar ingrozitor de caldura. Acum o simt si mai jos, si parca nu se mai misca asa de mult cum o facea inainte. Intre timp am mai luat 2 kg si acum am ajuns la 15 kg in plus fata de perioada de dinainte. Eu zic ca e bine, ba chiar as putea sa mai iau vreo 2, sa mai puna si bebica mea carnita pe ea. Fetelor va pup.[bis] Maine vin cu noutati calde. Daca stabiliti sa va vedeti sambata eu semnez inca de pe acum ca prezenta. Tatiana si bebica Bianca de 37 saptamani.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super-misto bucatarie ti-ai tras Roxi ! Eu una , dupa cum ma stiu pe mine anti-gatit ti-as ura sa stai cat mai putin in ea , dar e asa frumoasa ca eu cred c-ar trebui incercata in scopuri perverse[:D]. S-o stapaniti sanatosi ! Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu una am muncit ieri. Abia pe 9 iulie intru in concediu. [xx(] E greu sa muncesti cand e asa frumos afara si cand stii ca altele se plimba [zz] . Dar o sa-mi vina si mie randul[;)] si atunci nu mai scapati de mine. Daca ramane valabila intalnirea de sambata, vin si eu sa va cunosc. Nr. meu de telefon: 0723.751.555. Marlen si b.b. 24 sapt si 6 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mele sunt gemene neidentice. Pe cea bruneta o cheama Maria si pe cealalta Elena. Regim nu tin, asa aratam si inainte de nastere. Mergem dupamaiaza in parc, poate va intilnim acolo. Ionela, Maria & Elena. icraciun
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...