Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La cat timp dupa nastere ne revenim "cu capul" :D


Recommended Posts

[:-)))][:-)))][:-)))] beton subiectul!!!! la mine simptomele au aparut de cind eram insarcinata. aratam tare bine, da' era aiurita rau. in plus aveam o seninatate teribila, indiferent ce se intimpla era ok ... mincarea arsa a ajuns specialitatea casei. plus ca vreau sa fac ceva si iese altceva pentru ca gresesc retete supercunoscute si trebuie sa schimb pe parcurs. in plus cind mergeam la cumparaturi nu-mi doream decit lucruri roz fosforescent si cu sclipiciuri, portocalii si verde brotac, de ajunsesem sa-mi iau insotitori ca sa nu aruc banii pe prostii da' cea mai grozava a fost mama mea, careia i-am impartasit ca ma simt asa... mai stupizica. si draga de ea peste citeva saptamini ma intreaba la telefon daca mi-a mai trecut "starea aceea" [:-)))][:-)))][:-)))] acu' io nu stiu daca mi-a trecut sau nu, da' ma simt tare bine asa [:D] Anca si bebitza Matei (data nasterii - 1 ianuarie 2004) http://community.webshots.com/user/ancutza124
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Lecitina? Eu iau de vreo 2 saptamani, dar am umblat vreo 3 zile pe la cumparaturi ca sa-mi aduc aminte ca trebuie sa iau si lecitina [:D] Dar n-am observat nici o ameliorare... Vestea buna e ca poate fi folosita si impotriva caderii parului.[:D] Crisia & Iulia-Nicole (2.12.2002): http://community.webshots.com/user/littleelda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma inscriu pe lista naucelor!!Nu mai imi gasesc lucrurile,uit de ce deschid frigiderul,uit de ce ma duc la baie,pe balcon,la cumparaturi ma holbez la rafturi si nu stiu de ce sint acolo,lumea imi vorbeste si eu nu ma pot concentra mai mult de 2-3 minute ,ca am tot timpul senzatia ca tipa bebe,e..JALE MAI FETELOR!!! M-am surprins de multe ori cu obiecte in mina si nu stiam:trebuie sa le pun la loc?Le-am folosit?De ce le am in mina?ETC!! Dar de tatici ce ziceti?Nu-s nauci?Ca al meu consort era sa-mi bage copilu in portbagaj,din greseala,dupa o noapte mai furtunoasa cu colici[bang][alcool] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul ca sotul, ca e cam nauc si el saracutul...da' sa vedeti ce s-a transmis la mama [:D] si cine-o mai avea curaj sa stea ceva mai mult timp cu mine si Raducu [:D] danat si bb Radu Stefan http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Rayuela Dar de tatici ce ziceti?Nu-s nauci?Ca al meu consort era sa-mi bage copilu in portbagaj,din greseala,dupa o noapte mai furtunoasa cu colici[bang][alcool]
hahahahahaha, dementiala faza!! :)) sunt pe jos de ras, sper ca nu te superi [pup] Authority Zero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] [:-)))] [:-)))] Hmmm...Hmmm...Hmmm... Am ras, m-am distrat, dar e serioasa treaba! Ma inscrieti si pe mine la grupa HB? Ca azi "imi prind al 36 trandafir [:D] la buchetul..." bla-bla-bla. Eu mi-am uitat acu' ceva vreme copilul nemancat, ca aveam de vorbit cu mama la telefon. Noroc ca Diana e descurcareata. A gasit punga mea ascunsa de biscuiti; cand am descoperit-o eu, fata mea era cu gura plina, cu cate un biscuite in fiecare mana si cu pachetul intre picioare- sa nu il piarda cumva. Am uitat sa precizez: Diana avea pe atunci putin sub un an. Iar daca faceti o grupa de baieti, il inscriu si pe barbatu-meu. Exact ieri am rascolit amandoi masina dupa portofelul cu toate actele lui. Si ne-am amintit clar ca eu i-am tinut portofelul cateva secunde in masina, apoi i l-am dat inapoi. Cand am ajuns la destinatie portofelul era de negasit. Intr-un final, daca am vazut ca nu e si nu e nicaieri, m-am gandit sa ma uit si in geanta mea. Unde, bineienteles, era! [mariaj] Laura http://photos.yahoo.com/laura00ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, daca nu mai aveti incredere in capacitatile neuronilor vostri, sa nu cumva sa aveti ideea sa va bazati pe ai sotilor vostri, daca seamana cu al meu. In zilele cind e liber, profit de ocazie si il pun pe el sa duca hainele la spalat (noi nu avem in apartament masina de spalat), eu le sortez, ii pregatesc detergentul, servetelele parfumate si banii, ii spun si ce program sa foloseasca la spalat si la uscat... Ei bine, lucrurile s-au intimplat ieri ca de obicei, cu o mica diferenta: a mers dupa haine dupa 6 ore!!!, si asta pentru ca mi-am adus EU aminte, intr-un tirziu, nu stiu prin ce minune. Pupici! Adi, membru de baza HB
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...