Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La cat timp dupa nastere ne revenim "cu capul" :D


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Tango "ai vazut ce bine da din picioarele din spate???".
[:-)))] Doamne, cat am ras la faza asta! Tango, esti bestiala!!! [:D] http://community.webshots.com/user/r0isin http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by roisin
quote:
Originally posted by Tango "ai vazut ce bine da din picioarele din spate???".
[:-)))] Doamne, cat am ras la faza asta! Tango, esti bestiala!!! [:D] http://community.webshots.com/user/r0isin http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
chiar azi rideam din nou gindindu-ma la "picioarele din spate" :))))) Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost "cu capul in nori" din totdeuna...acum parca sunt mai realista si mai atenta!!! Cred ca toate trecem prin schimbari, indiferent la cel nivel si mi se pare normal ca un bebe sa te schimbe, ai mai multe griji si bucatica din tine are nevoie de protectie si mamica lui e leoaica care il ocroteste fara sa se mai intereseze de mediul din jur!! Sinzi si DAvid http://community.webshots.com/user/sinzi_ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haoleo, ce-am mai ras!! Si ce bine mi-a facut! Danat, sa-ti deie D-zeu sanatate pentru subiectul asta. Ca eu traiam cu impresia ca numa eu sunt in "halul" asta. De nu mai aveam curajul sa ridic okii din pamant. Iaca atuncea vreau si eu in club! Aa... de ce club era vorba? PS- si eu imi fac lista cand plec la cumparaturi. Si la ce credeti ca-mi foloseste? La nimic, ca de obicei o uit acasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu incercam intr-o dimineata sa deschid garajul si nu reuseam sa descui lacatul... culmea e ca intra cheia in el... si dupa ce am incercat vreo 5 minute, injurand din toate puterile chei, lacate si pe cine le-a facut, mi-am dat seama ca eram la garajul de alaturi [bang][bang]... Ma intreb daca m-ar fi vazut proprietarul respectivului garaj, ce ar fi crezut, ca dau spargere? Iar din ciclul sotz: plecam noi la tara saptamana trecuta, chiar cand sa ma sui in masina imi cad cheile de la casa de la tara pe jos, ii zic sotzului sa le ia ca eram cu mainile pline, dupa care imi iau mintea de la asta si uit si pana ca l-am rugat pe sotz sa le ia. Si cand ajungem acolo (4 adulti + 3 copii, pe o ploaie torentiala) ia cheile de unde nu-s... Le caut in toata masina, in toate gentile, nimic... In final imprumut dublura de la rude si ma impac cu gandul ca le-am pierdut.... ca la intoarcerea in Bucuresti sa le gasesc bine mersi in blugii sotzului, cand i-am pus la spalat, unde statusera tot acest timp, fara ca el sa isi dea seama... [bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by georgianab
Haoleo, ce-am mai ras!! Si ce bine mi-a facut! Danat, sa-ti deie D-zeu sanatate pentru subiectul asta. Ca eu traiam cu impresia ca numa eu sunt in "halul" asta. De nu mai aveam curajul sa ridic okii din pamant. Iaca atuncea vreau si eu in club! Aa... de ce club era vorba? PS- si eu imi fac lista cand plec la cumparaturi. Si la ce credeti ca-mi foloseste? La nimic, ca de obicei o uit acasa.
si eu la fel, dar macar am facut recapitularea cu ce tre' sa cumpar, imi mai amintesc de una, alta :)) Cel mai rau e ca de obi plec pt un produs anume, vin cu sacu plin dar... fara ce-mi trebuia cel mai tare [:D] Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, stiam eu ca e p-aci un subekt super-misto, unde-o fi? Ca nu mi-am notat in agenda... L-am gasit. Deci
quote:
Originally posted by Cary
Dar ce e rau in a face LISTA,i-a si tu o agenda trece pe ea cateva activitati in fiecare zi,incerca sa le rezolvi pe cat se poate si uite asa vei izbuti cu atatea pe cap. Asa fac si MANAGERII,au agendele pline,
Liste si paraliste fac si eu, pacat ca, ajunsa la magazin, imi dau seama ca le-am uitat acasa (in 2/3 din cazuri)... Agenda. Da. Pagina de azi: "Jurnalul capitanului, data stelara xyz. - Am pus un ou la fiert. Sa-l iau peste 6 minute; -sa pun oala de ciorba in frigider dupa ce se raceste;..." Stii, asta-i drama, ca eu inca am o parere idealizata despre propria-mi faptura. Atunci cind pun ceaiul la fiert, sint sigura ca o sa-mi amintesc de el cind fierbe, nu gasesc necesar sa-mi notez, desi in 3 cazuri din 5 uit... As mai aduce in discutie inca un simptom ciudat: scaderea pragului de impresionabilitate. Nici inainte de sarcina si bb nu eram vreo dura, dar, totusi, nu plingeam la filme, oricit de lacramoasa si jalnica ar fi fost povestea. Aveam un simt al ridicolului care ma facea sa ma abtin. Simtul ala il mai am si acum, dar ce folos...Nu mai insir exemple jenante de smiorcaiala cind ti-e lumea mai draga, va zic numai de cel mai recent episod: m-au podidit lacrimi de emotie simbata, la..."Ratusca cea urita", la teatrul Tzandarica... [bang][bang][bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Chatonel, sa fiu eu sanatoasa de cate ori n-am plecat dupa o "chestie" si m-am intors cu sacosele pline dar.. fara "chestie". Mai dragelor, eu mi-am zis la inceput ca o fi din cauza ca ma apropii de 35, ca am imbatranit, bla bla bla. Mai apoi ca izolarea, 2 ani de cresterea copilului, in tara straina, fara nici un prieten. P'orma mi-am zis ca o fi din cauza sarcinii, ca mi-am impartit neuronii cu fie-mea. Si cum sunt o mama iubitoare i-am dat ei mai multi.[:D] Acuma sincera sa fiu chestia pe mine ma cam deprima. Ca mi-e teama ca nu mai trece si raman asa. Si n-as vrea pe la 40 sa incep sa-mi numar deshtele si sa ma minunez de cate am. Voi ce ziceti, are scapare sau ma resemnez?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danatule ma inscriu si eu pe lista[:D] Eu dupa ce am nascut ii lasam suzetele si biberoanele la fiert de uitam de ele si le gaseam scrum.[bang][bang][bang] Am stricat asa 1 biberon si vreo 5 suzete! Ultima data am facut-o frumos, chiar de de 1 ianuarie sa incep anul asa cum trebuie.[:D] Era un fum la noi in casa.... La servici mi-e greu sa ma adun. Parca nu-mi sunt toti boii acasa. Mi-e greu sa ma concentrez.[bang] Uit de la mana pana la gura. Nush ce am! Sper sa-mi revin pana nu-si dau seama colegii de ce se intampla! Asta daca nu si-au dat seama inca! [:D] Lasa ma ca ne revenim noi. (Sper!)[:D] Copii sa ne fie sanatosi! Mih si bb Matei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by georgianab Acuma sincera sa fiu chestia pe mine ma cam deprima. Ca mi-e teama ca nu mai trece si raman asa. Si n-as vrea pe la 40 sa incep sa-mi numar deshtele si sa ma minunez de cate am. Voi ce ziceti, are scapare sau ma resemnez?
Pfuaaaaahahahaha, m-ai terminat georgiana! [:D][:D][:D] Acum ma felicit si ma pup singura ca am deschis subektu' asta...un adevarat tonic dis de dimineatza[cool]. Sunteti bestiale! Bey fetelor, ne-om fi pierdut noi "uzul ratiunii" da' vaz ca umorul e la locul lui, la fiecare dintre voi/ noi! Hai sa traim, ca hartie pt listutze se gaseste din plin! danat si bb Radu Stefan http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...