Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tipul barbatului ro


Recommended Posts

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mie mi se pare cam exagerata generalizarea asta,cum ca barbatii dintr.o tar ar fi intr.un fel si altii total diferiti!! Credeti ca prin europa occidentala sau America nu sunt fustangii?? Credeti ca toti barbatii romani sunt o apa si-un pamant??Eu am cunoscut tineri barbati romani..de sa-i üpui la rana ,nu alta,buni,blanzi,politicosi,saritori,credinciosi,rusinosi ca o fata mare.. si nemtalai total pe dos,mai ales in sensul descris de chatonel.Bine ca romani curvari am vazut destui,dar asta nu inseamna regula generala....peste tot e cam la fel,oameni si oameni. Fiecare padure cu uscaciunile ei..cine stie,poate ca in occident femeile nu accepta inselatul si lor,barbatilor,le e frica de costurile exorbitante ale divortului,dar tot sunt care calca pedelaturi... si pe de alta parte,chatonel,marea majoritate a fetelor de pe forum au soti romani si multe dintre ele nu l-ar schimba pe nimic in lume in concluzie,nu e dracul chiar atat de negru[:D] parerea mea[flo] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Doar nu sint zoofili barbatii din Ro....daca nu ar fi ele sa muste din momeala nici ei nu ar fi fustangii...nu?
hai mai guestus ca nu-i chiar ase[:D] femeile au datoria fata de ele insele sa fie aranjate,dichisite,elegante,sa valorifice ce le-a dat mama natura...asta nu inseamna ca se expun ca pe marfa si nici nu musca la un semn de la un barbat cu limba scoasa[pofta] ca sunt si fatuci din astea...asta.i treaba de centura[:D],dar noi vorbim de oameni seriosi,nu??De femei destepte,frumoase si mandre de ele!! ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place si eu ma mai uit,ba chiar la fete.."muooaaama mia ce bine arata!!",mai clatesc un oki pe-un tors masculin..,barbatii fac la fel,dar e cale lunga de la aruncatul cu privirea pan' la fapte serioase[^] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamica dulce
Mie mi se pare cam exagerata generalizarea asta,cum ca barbatii dintr.o tar ar fi intr.un fel si altii total diferiti!! Credeti ca prin europa occidentala sau America nu sunt fustangii??
sincera sa fiu, aici am cunoscut foarte putine cupluri care se despart din cauza asta. Alte sint motivele, cum ar fi nepotrivirea de caracter etc
quote:
Credeti ca toti barbatii romani sunt o apa si-un pamant??Eu am cunoscut tineri barbati romani..de sa-i üpui la rana ,nu alta,buni,blanzi,politicosi,saritori,credinciosi,rusinosi ca o fata mare.. si nemtalai total pe dos,mai ales in sensul descris de chatonel.
ai spus bine: tineri barbati ro, ei vor fi care incet, incet, vor schimba mentalitatile. De ce ii compari pe tineri cu barbati in toata firea, aici " nemtalai "? Compara aceeasi generatie daca vrei sa vezi diferentele si asemanarile.
quote:
Bine ca romani curvari am vazut destui,dar asta nu inseamna regula generala....peste tot e cam la fel,oameni si oameni. Fiecare padure cu uscaciunile ei..cine stie,poate ca in occident femeile nu accepta inselatul si lor,barbatilor,le e frica de costurile exorbitante ale divortului,dar tot sunt care calca pedelaturi...
Sigur, in occident femeia isi cunoaste propria valoare si barbatul trebuie sa o recunoasca ca atare, asta asa e....
quote:
si pe de alta parte,chatonel,marea majoritate a fetelor de pe forum au soti romani si multe dintre ele nu l-ar schimba pe nimic in lume in concluzie,nu e dracul chiar atat de negru[:D] parerea mea[flo] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
hmmm, majoritatea fetelor care vin la sectiunea asta sint cam cu capsa pusa si , in general, in pragul despartirii. Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
Doar nu sint zoofili barbatii din Ro....daca nu ar fi ele sa muste din momeala nici ei nu ar fi fustangii...nu?
vrei sa spui ca ei nu stiu sa "se apere" si pica in plasa ca mustele? Saracii de ei, oare nu gindesc cu altceva decit cu creierul? Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

TIpul barbatuliui roman IN VIZIUNEA MEA (multumesc anticipat ca-mi respectati parerea si nu-mi sariti in gat) - vrea ca femeia sa-l slujeasca (masa pusa,camasa calcata,copilul curat si adormit, casa luna, etc)+ - ii place sa bea (alcool) destul de mult - prietenii si iesirile la "fotbal" si "pescuit" sunt mai importante adesea decat viata de familie. - aruncarea cu privirea - neimplicarea in cresterea si EDUCATIA copiilor (decat cu cureaua) - este in orice caz mai destept decat nevasta. - trebuie sa aiba ultimul cuvant. - prietenos - sociabil - saritor Bineinteles ca mai sunt si exceptii,eu vorbesc de marea masa, cei din fabrici si uzine,barbatul de pe strada. Mentalitatile incep din fericire sa se schimbe. Dar naravul ba
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...