Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tipul barbatului ro


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Lauraa
Fetelor,fetelor! Doar am spus pe aici ca NU sunt toti asa, dar cam aici inclina balanta. De cate ori scriu aici (la Unul sau doi..) sterg pentru ca fiecare se uita la sotul ei si zice ca nu e asa,deci nici unul nu e asa. Nici eu nu vorbesc despre exii mei romani (desi am avut unul... [alcool] ) vorbesc despre barbatii multi pe care-i vad pe strada samd.
unde-l gasisi? Nu vezi ca nu iegzista? Creca tu l-ai cautat cu luminarea!!! Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Lauraa, cum spune Lorelei e cel mai bine ... peste toti gasesti barbati buni si, din pacate, si barbati prosti/rai ... indiferent de varsta, natie, educatie ... Important e cat de bine stii sa alegi :) Daca am stiut cum, atunci ar trebui sa spunem: Sa ne traiasca, indiferent de natie!!! Asa-i? [flo] [pup] Irinusha & [copil] Cris ( 3 Mai 2004 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu Chatonel, mu l-am cautat cu lumanarea, si al meu romanash e si a stat in spital cu mine si nu l-as schimba cu unul strain pt nimic in lume. Ce crezi ca straini nu au si ei uscaturile lor sant atatea fete care s-au casatorit cu straini si au avut probleme chiar si aici pe forum. De ce generalizezi . Fac si eu o declaratie publica : iubitule te iubesc! si ma-i facut cea mai fericita femeie din lume , langa tine am invatat ce inseamna familia si valorile ei , si nu te-ash schimba pt nimic in lume![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lorelei_19
Eu nu sunt de acord, si nu numai pentru ca am o multzime de barbati in familie care sunt total opusul descrierilor de mai sus. Nu, nu, nu! Barbatii romani, ca si barbatii elvetieni, nemti, suedezi, etc, sunt barbati, buni si rai, sensibili sau vulgari, urati sau frumoshi, harnici sau puturoshi. Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
CORECT lorelei[bis].Sunt in totalitate de acord cu tine. alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am 3 barbati exceptionali: barbatul numaru 1, David, fiul meu, care sper sa fie la fel de iubit cum e tati de noi, sotul meu...si tata!!! Sa vedeti ce draguti sunt tipul barbatului uk!!! adica:[alcool] ...[bang][bang][bang] Romanu e de treaba dar cam [batcap][batcap]!!! Noroc cu femeile mai luminate!! haha Sinzi si David http://community.webshots.com/user/sinzi_ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey Chatonel, da' ce romanas te-a suparat asa de tare??! Eu am o groaza de prieteni care sunt super familisti si niste tipi bestiali totodata....tu pui subiect cu tipul barbatului in ro, da' ii dai bataie numai cu barbati care-si inseala nevestele sau nu....pai barbatii din ro nu se impart in astea 2 categorii, in nici un caz. Barbatii din Ro sunt ahtiati sa faca bani, sunt educati sau badarani, sunt inteligenti sau idiotzi,sunt instruitzi sau nu, sunt orientati (social si nu numai)sau lipsiti de orice scop, sunt tandrii sau brute, sunt curvari sau familisti...sunt asa cum sunt peste tot barbatzii, numai ca ....in Romania sunt o GROAZA de femei frumoase si spre deosebire de alte natii, la ai nostrii tentatia exista si pe buna dreptate...sau vorba cantecului "noi avem cu ce".... Carmen si bb Maya Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by carmenutza
Bey Chatonel, da' ce romanas te-a suparat asa de tare??! Carmen si bb Maya Alexia
ei, m-a suparat pe mine cineva :) Ca i-am pus numai in categoria asta de fustangii, e ca asa am vrut [:D]. Din pacate nu cred ca argumentul tau cu "ispita la colt de strada" tine la drum. Tu ai accepta asa scuza de la al tau sot? Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai,daca romanaii sint fustangii,de greci ce sa mai spun??? Ei o au a doua meserie!!! Multi traiesc din asta!!! Se numesc KAMAKI! Kamaki e o sageata care se folosescte la pescuitul subacvatic,deci cum sageata asta prinde pestele,asa si grecul kamaki agata tot ce poarta fusta,in special turiste,vara si va asigur ca sint multe si cel putin cite un kamaki pt fiecare!!! Poate ne spun fetele din Spania si Italia cum sint barbatii lor,care au de asemenea mare reputatie!In general barbatii mediteranieni sint asa! [loveyou]Theodora,[bonjovi] Alexandros,[bonjovi] Yannis POZELE NOASTRE: [url="http://community.webshots.com/user/theodorapap"]web3[/url] [pup] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480"]Povestea-nasterii[/url][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatal meu nu a fost nici afemeiat, nici alcoolic, tata socru in schimb cam asa a fost. Sotul meu e familist convins, eu sunt fericita cu el, si e roman. Nu stiu daca se poate generaliza, dar cert e ca nu toti barbatii romani sunt fustangii, misogini,... Ar fi interesant un sondaj pe tema asta, poate se obtin niste rezultate concludente.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by carmenutza
Barbatii din Ro sunt ahtiati sa faca bani, sunt educati sau badarani, sunt inteligenti sau idiotzi,sunt instruitzi sau nu, sunt orientati (social si nu numai)sau lipsiti de orice scop, sunt tandrii sau brute, sunt curvari sau familisti...sunt asa cum sunt peste tot barbatzii, numai ca ....in Romania sunt o GROAZA de femei frumoase si spre deosebire de alte natii, la ai nostrii tentatia exista si pe buna dreptate...sau vorba cantecului "noi avem cu ce".... Cea mai buna scuza de pana acum....of,of.S-a rasturnat in Romania caruta cu femei frumoase.[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Carmen si bb Maya Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...