Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tipul barbatului ro


Recommended Posts

lauraa si ancuta[:D][dual][flo] nu stiu de ce unele fete o iau personal daca e vorba de ro!trebuie sa recunoastem ca in ro femeia nu e chiar asa respectata ,inca mai sunt prejudecati si asta in special in patura de jos(poporul)ca adica barbatul ar fi mai presus decat femeia?!femeia trebuie s asculte de barbat,sa faca mancare si copchii!cunoasteti sloganul?cate cazuri nu sunt de femei batute (sau copii)? nu zic ca n ar fi si barbati buni printre romani si felicit pe cele care au un barbat bun! astept rosiile[neand] carolada www.camping-kasern-salzburg.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragele mele pe subiectul asta putem discuta muuult si bine,in viziunea mea treaba sta cam asa:1.padure fara uscaturi nu exista.2.intr-adevar femeia nu este respectata in RO,dar ca sa fie,trebuie sa se respecte in primul rand ea .ex:Vai se uita dupa fuste,dar nu spune ca in momentul in care el intra pe usa il intampina cu mainile pline de grasime si cu o gura cat o sura .3.atunci cand nu-ti convine ceva nu sta cu mainile in san si nu te vaita,fa ceva sa schimbi situatia.Eu am mai spus, o educatie mai misogina si mai tampita decat cea a sotului meu nu am mai vazut,ei si!...am luptat si acum am parte de respect,de intelegere,de ajutor in treburile casei si in cresterea copiilor,iar iesirile cu prietenii s-au transformat in iesiri cu familia si cu prietenii.[bis][bis][bis] andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by chatonel
quote:
Originally posted by carmenutza
Bey Chatonel, da' ce romanas te-a suparat asa de tare??! Carmen si bb Maya Alexia
ei, m-a suparat pe mine cineva :) Ca i-am pus numai in categoria asta de fustangii, e ca asa am vrut [:D]. Din pacate nu cred ca argumentul tau cu "ispita la colt de strada" tine la drum. Tu ai accepta asa scuza de la al tau sot? Toulouse, la ville rose [roker]
este un fapt.....nu o scuza....ca scuze, ohoooo sunt ei suficient de inteligenti sa gaseasca[:D] Carmen si bb Maya Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by carolada
lauraa si ancuta[:D][dual][flo] nu stiu de ce unele fete o iau personal daca e vorba de ro!trebuie sa recunoastem ca in ro femeia nu e chiar asa respectata ,inca mai sunt prejudecati si asta in special in patura de jos(poporul)ca adica barbatul ar fi mai presus decat femeia?!femeia trebuie s asculte de barbat,sa faca mancare si copchii!cunoasteti sloganul?cate cazuri nu sunt de femei batute (sau copii)? nu zic ca n ar fi si barbati buni printre romani si felicit pe cele care au un barbat bun! astept rosiile[neand] carolada www.camping-kasern-salzburg.com
aaa, iaca cine nu are ochelari de cal .... cum sa facem sa ii scoatem fetelor astora care se pacalesc singure? Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu-mi place mie la barbatii romani e cum stiu ei "cum tre' sa fie femeia" ... de la cum trebuie sa arate (preferabil ca in reclame), sa se imbrace, sa se machieze , pina la ce trebuie sa spuna,cum sa se comporte etc (plus variatiuni pe tema "doamna in societate, menajera acasa si c***a in dormitor") Si mi se pare ca-i o constanta a barbatului Ro, indiferent de nivelul de educatie/cultura... Principala problema a romanilor pe care-i cunosc aici, relativ la femeile din Canada, e ca ele "nu se ingrijesc, nu se machiaza etc" Ca doar femeile nu-s decit de decor... ele trebuie sa satisfaca la nivel estetic in primul rind, e "datoria" lor de femei... In alte privinte - afemeiati sau nu, betivi sau nu - cred ca sunt de toate felurile, si buni, si rai, ca peste tot...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O sa fiu scurta: Mie imi plac barbatzii romani.Am un singur lucru rau de zis despre ei:beau cam mult, si din pacate generatzia asta tanara bea enorm [alcool], cand am fost ultima data in Romania pana barbatu-meu a baut o bere, totzi fostii mei colegi cu care iesisem bausera 5 [alcool]si un alexandrion si nu aveau nici pe naiba, barbatu-meu vorbea deja in rime.[alcool] Si stiu fostii mei colegi, Doamne cat pot sa bea oamenii aia, la 26, 27 de ani nu exista seara lasata de la Dumnezeu sa nu iasa la baut, chiar daca sunt insuratzi ei tot ies cu prietenii la bere.Asta e o chestie care mie nu-mi place. In rest mie imi plac barbatzii romani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum bine au spus fetele, barbatii romani sunt pur si simplu ca ceilalti barbati din alte tari. Nici mai buni nici mai rai, nici mai curvari nici mai familisti etc. Poti intalni barbati minunati si in Ro si in Germania (aleasa la intamplare) si poti intalni javre tot asa. PS: barbate-miu, roman 100%, URASTE bautura si ii displac barbatii betivi, deci... nici asta nu este o regula. Parearea mea. Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...