Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tipul barbatului ro


Recommended Posts

quote:
Originally posted by delphin
Bey, chatoanco, ce facusi? Barbatii ro fustangii?! Dreptate, dar nu al meu. Cel putin nu pana acum, poate dupa ce trece de 40 de ani, stiu eu? Sau sa sper ca cetatenia franceza il schimba[:D], nu va fii fustangiu si va ramane asa cum este pe veci! Tu ce crezi!? ca doar l-ai cunoscut! Ps. Apropos de sinucidere in tandem, nu aveti nici o sansa!
Sa inteleg ca chantonel si barbatul lui delphin au de gind sa se sinucida in tandem, dar nu au nici o sansa?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul răspuns
-------------- Lauraa: - vrea ca femeia sa-l slujeasca (masa pusa,camasa calcata,copilul curat si adormit, casa luna, etc)+ - neimplicarea in cresterea si EDUCATIA copiilor ---------------- Cu asta sunt de acord, trasaturile astea 2 sunt foarte intalnite la barbatii din Romania, fustangii sau nu, alcoolici sau nu...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by delphin
Bey, chatoanco, ce facusi? Barbatii ro fustangii?! Dreptate, dar nu al meu. Cel putin nu pana acum, poate dupa ce trece de 40 de ani, stiu eu? Sau sa sper ca cetatenia franceza il schimba[:D], nu va fii fustangiu si va ramane asa cum este pe veci! Tu ce crezi!? ca doar l-ai cunoscut! Ps. Apropos de sinucidere in tandem, nu aveti nici o sansa! http://community.webshots.com/user/delphinoi
Pai al tau nu mai e ro acum, e fr [:D] asa ca ... tre'sa il dai in ro vreo 3 ani sa-si revina [mor] Ohhh, nu putem sa ne sinucidem nici un pic in tandem???? Si eu cum ma mai aniversez? :(((( Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lorelei_19
Eu nu sunt de acord, si nu numai pentru ca am o multzime de barbati in familie care sunt total opusul descrierilor de mai sus. Nu, nu, nu! Barbatii romani, ca si barbatii elvetieni, nemti, suedezi, etc, sunt barbati, buni si rai, sensibili sau vulgari, urati sau frumoshi, harnici sau puturoshi. Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Subscriiiiiiu!Sotul meu e roman si nu l-as schimba pentru nimic in lume!Suntem impreuna de 14 ani, casatoriti de patru, si e un tip model.Mai arata si bine, sportul e una din prioritatile lui.Din pacate, Lauraa are dreptate: majoritatii barbatilor din Ro le place sa faca pe cocosii:si eu am vazut destui din astia.Cred ca exceptiile de la regula nu sunt multe. Ramona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miaumiau nu stiu cum ai reusit tu sa intelegi asta,dar...fiecare cu pasarica lui! Chatonel, al meu al mare facu' 35 luna asta si nu are burta, sac!, in schimb cel mic care reusii sa faca tot luna asta 1 an are burtica [:D], cum explici! http://community.webshots.com/user/delphinoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haide ma chatonel, nu te supara[blabla]! Mai radeam si eu asa![:o)] Da' poti sa vii daca vrei! intr-un fel ai dreptate, daca stau sa ma gandesc la viata avuta inaintea casatoriei! Pana sa-l intalnesc pe al meu sot eu nu am reusit sa parasesc pe nimeni pt. un altul, in schimb sa nu pomenesc de cate ori am fost parasita pt. o alta![bang][bang][bang] http://community.webshots.com/user/delphinoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...