Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tipul barbatului ro


Recommended Posts

Salutare, fetele! sa nu dati cu pietre, dar eu cred ca femeile romance sunt exact la fel de bune sau rele ca si barbatul roman. sau, pt nu a generaliza, sa spun altfel: eu nu cred ca-s nici mai buna nici mai rea decat un barbat... beau si eu o bere din cand in cand, imi mai clatesc si eu ochii, mai trag si eu cate-un chef cu fetele... si ce fain e!! [roker][roker][pk] live and let live!! cel mai meserie motto! v-am pupat ralucoantza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...
Asemenea, cred ca se generalizeaza. Sunt oameni si oameni, peste tot. Intr-adevar, in Romania, cel putin generatiile trecute au avut parte de niste procente uriase de barbati ce citeau ziarul si nu stiau decit de prietenii, fotbalul si Dacia lor, si de femei ce se complaceau intr-un continuu sacrificiu pentru familie. Sotul meu este roman, suntem impreuna de multi ani, totul este minunat, si sa ne ajute Dumnezeu sa fim sanatosi si impreuna, iar restul vin de la sine. Este un om extraordinar si facem o echipa excelenta, ne completam reciproc in toate, ne sustinem, ajutam, apreciem asa cum este normal sa fie. Sunt convinsa ca sunt multe casnicii asemenea, familii romanesti. Iar referitor la "barbatii din alte tari", va citez un prieten localnic, acum la pensie, a fost casatorit 30 ani cu o englezoaica si au divortat, deoarece, el spune convins si repeta: "culturile nu se amesteca!". Pe de alta parte, desigur, avem multi prieteni, familii mixte, si sunt fericiti impreuna. Si pentru a spune ceva despre subiect, "tipul barbatului ro", cred ca tipul asta se modeleaza dupa cum mama lui a stiut sa-l creasca. De aceea si noi, la rindul nostru, dat fiind ca ne dorim sa fim parinti cit mai buni, trebuie sa ne dovedim maiestria, pentru binele familiilor viitoare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu generalizati[bang] Sunt barbati si barbati, intr-un final dramatic toti sunt la fel. Si io sunt posesoare de una bucata barbat roman si nu ti l-as da pt. nimic in lume! Si revin, lasati-ma cu generalizarile....curve sunt peste tot, barbati adulterini peste tot. Imedia hopa ttop[bang] ca barbatul roman!!!! Nu, ai si barbati romani falsi si adevarati! Si eu sunt de moda veche, desi dupa standarde sunt foarte tanata: 28 de ani la activ! Sunt fericita ca l-am gasit pe al meu barbat in Romania, pot sa caut aici cat voi trai, barbat ca el si nu gasesc!!!! Ce, nevasta lyi Mitterand nu si-a ingropat barbatul cu amanta lui langa mormant, daca ar fi sa trecem in sfera exemplelor[:D], lucur pe care nu il vreau! Ia mai lasati complexul asta de romani ca nu face bine nici la ten nici la nimic altceva[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D] Va pup[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Simona27
Nu generalizati[bang] Sunt barbati si barbati, intr-un final dramatic toti sunt la fel. Si io sunt posesoare de una bucata barbat roman si nu ti l-as da pt. nimic in lume! Si revin, lasati-ma cu generalizarile....curve sunt peste tot, barbati adulterini peste tot. Imedia hopa ttop[bang] ca barbatul roman!!!! Nu, ai si barbati romani falsi si adevarati! Si eu sunt de moda veche, desi dupa standarde sunt foarte tanata: 28 de ani la activ! Sunt fericita ca l-am gasit pe al meu barbat in Romania, pot sa caut aici cat voi trai, barbat ca el si nu gasesc!!!! Ce, nevasta lyi Mitterand nu si-a ingropat barbatul cu amanta lui langa mormant, daca ar fi sa trecem in sfera exemplelor[:D], lucur pe care nu il vreau! Ia mai lasati complexul asta de romani ca nu face bine nici la ten nici la nimic altceva[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D] Va pup[:D]
Subscriu la ce ai spus! Dea[bis] http://community.webshots.com/user/natydea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by casandra
-------------- Lauraa: - vrea ca femeia sa-l slujeasca (masa pusa,camasa calcata,copilul curat si adormit, casa luna, etc)+ ---------------- Cu asta sunt de acord, trasaturile astea 2 sunt foarte intalnite la barbatii din Romania, fustangii sau nu, alcoolici sau nu...
Cu asta sunt de acord. Si sunt si frumosi in tinerete. " Si maine e o zi " Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca femeile influenteaza tipul barbatului. In primul rand mama: daca il invata pe baietel sa fie dependent de ea, daca il lasa sa se descurce, daca ii face toate poftele culinare, daca ii da sa manance orice, oricand. Apoi primele lui experiente de relatie, daca da peste o fata de treaba care nu il streseaza prea mult, daca da peste o scorpie care are pretentii peste pretentii.. Apoi nevasta...(implicit soacra...) si tot asa... Sinzi si David http://community.webshots.com/user/sinzi_ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...