Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutare, Sa va zic ce am mancat ieri, ca azi de-abia am inceput ziua si nu prea stiu ce o sa mananc: -dimineata: oua, branza, salam - pranz- fructe la 1 - la 4: friptura de pui la gratar cu salata de rosii, etc si abatere: un porumb copt - seara: numai fructe (struguri, mere, afine) Bibilica, am o prietena care a tinut dieta dupa grupele de sange si zice ca a slabit. Te rog, imi trimiti si mie cartea? Ma gandeam sa combin cumva cele 2 diete:) Adresa: aida_cata@yahoo.com Catalina si Laura (12 ian 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri: dimi: pepene rosu, dupa 1/2 ora cafea decaf + lapte 0% + cereale crocante de grau integral praz: omleta cu carnacior proaspat, ciuperci si ceapa verde + cascaval seara: salata de vinete + ardei copti Azi ... ma mai gandesc, va scriu maine ce am mancat azi. O duminica placuta, Caroline
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.Poate cineva sa-mi trimita si mie o copie a cartii lui Montignac???Va raman recunoscatoare si multumesc mult. 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' http://www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html Iubi si Phillip (6.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babee, ti-o trimit eu, dar ce adresa de mail ai? Astazi am calcat iar stramb, am papat pizza, nu am reusit sa ma abtin. Asadar: dimineata - un ochi, sunca si branza pranz - pizza; o bere seara - o cana de lapte degresat cu cacao (nu prea mi-a fost foame) [pup] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de dimi: un colt de piine neagra (mic) cu zacusca(cit se putea de multa pt bucatica de piine :) )+ lapte cu ness la 11: un mar mare la prinz: tocanita de legume si gratar de miel (o fi ok?)+ vin rosu pe la 5: o para+ lapte batut, in speranta sa ies afara- am probleme din cauza medicamentelor ce le iau pt genunchi (l-am scrintit) seara: o salata asortata mare-mare cu vin rosé Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chatonel, cunosti ca paine + zacusca dimi = abatere...da? daca nu cere explicatzii si-ti zic de ce. Imi pare rau de povestea cu genunchiul... insanatosire grabnica iti doresc. Vezi ca laxative sunt si fructele seara - cele mai apoase (nu mere). meniul meu azi dimi: pepene rosu. Dupa 30 min. cereale + cafea decaf + lapte 0% pranz: cascaval + salam Pepperoni + salata vinete + ardei coptzi seara: pepene rosu seara buna, Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor grasute si mai putin. Ajutati-ma si pe mine sa dau jos cele 10 kg de care sufar. Va rog frumos sa imi trimiteti si mie carticica la adresa mamamariana@hotmail.com Promit sa fiu cuminte si sa ma supun regulilor si sa intru in randul vostru cu dieta. Saru' mana! Mamamariana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari, fetele! [baie] Hai ca va mai rog o data sa imi trimiteti si mie cartulia aia a lui Montignac, ca poate am spus eu prea timid si de aceea nu m-a luat nimeni in seama [q]. Trimite-ti-o fie pe privat, fie la adimercedes@yahoo.com. Saru'mana!!! [pup] Nu de alta, dar ma apuca disperarea, mai ales ca NU POT tine cure de slabire din cauza problemelor de stomac [q]. Dar sunt si ma simt si mai [grasa] si vreau sa fiu si eu [ispita] si [zana]. Asa ca am nevoie de voi [grup] [majoreta] [colegi] [cor], daca se poate [hopsieu] Va urez o saptamana superba si insorita, Adi "Where there's a will, there's a way!!!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...