Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (12)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by florent
Fetelor, va rog mult sa-mi trimiteti si mie o copie dupa cartea asta a lui Montignac la adresa florenta_vintila@yahoo.com Am spatiu suficient in inbox, deci chiar daca e mare e ok. Multumesc mult de tot!
quote:
Originally posted by bibilica
quote:
Originally posted by adriana_mihnea
Bibilica, parca ma incanta si pe mine regimul pe grupe. Please,da-mi un mail. Adresa o gasesti la profilul meu. (Stiu ce inseamna sa trimiti mail-uri nenumarate...[:D] Cartea lui Monty in varianta electronica a plecat de la mine prima oara si uite cum "se misca" acum pe net!! [:)]) Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
adriana ti-am trimis mailu' cu pricina. nu ma deranjeaza sa trimit mai departe ce am si pot...imi ia doua minute....oricum stau in fata calculatorului 10 ore pe zi... in alta ordine de idei - spuneti-mi si mie unde au disparut paginile mai vechi? ca mai sint o groaza de chestii interesante de citit si pritocit...
flor
am trimis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Andrada, discutia mai demult cred ca fost despre bonboanele Orbit "Orbit drops sugar free" cu diverse arome...eu nu-mi aduc aminte sa fii fost vorba de Tic-Tac, dar poate ma insel eu...cred totusi ca sunt cu indulcitori...fiindca au numai 2 calorii...daca e asa ai voie...zic eu[:D] Eliza si Mara (24.01.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai mult ca sigur discutia a fost despre Tic-Tac, stiu ca am plecat de aici hotarata sa imi cumpar si sa imi arunc si eu o cutiuta in geanta, asa, sa fie la indemana. Dar lasa, ca ma duc si scotocesc pe postarile anterioare..si-apoi, cat zahar, mai dragelor, ar putea avea o aratare din aia de pastilutza? Nu de alta, da' ca sa nu regret ca am papat vreo doua cutiutze de cand s-a dat liber la ele:) Insa daca se pune problema ca nu sunt de dorit si ca sunt altele mai acceptabile, pa! le-am trimis la nepot instant.in gand, deocamdata; faptic-(cum zice cenzorul nostru)- mai tarziu:) multumiri de grija si multi pupici. Andrada34
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by zizica
Scuze daca par (sunt) ignoranta, ce e inka si unde se gaseste?
cind eram eu copil, adica acum multi ani...inka era un amestec de naut cu cafea, numai ca in proportii de 80% naut, 20% cafea. deci o cafea foarte slaba. pe vremea aia i se spuea "nechezol". nu stiu daca mai e valabil si in zilele noastre...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la fete!! Nu am mai intrat ca am avut mari pb cu cel mik..a facut ieri noapte febra f mare...40 grade...eram disperata..nu mai stiam ce sa-i fac.. Dimineata ..ieri am fost la medic..acu ia antib..are infectie pe o amigdala..tu-i mama ei de amigdala!! Deci... Ieri:...Fructe pana la ora 6..(caise+visine)....cand am mancat gratar de pui cu rosii Azi: Dim:fructe(grefa) pranz(carne de vita inabusita cu salata rosii) Seara:carne de vita inabusita cu salata rosii Va urez sa slabiti frumos! sper sa se faca bine cel mik..si sa pot reveni si eu mai in forta peforum! Babee..ai un par minunat..si esti tare draguta..si eu eram asa plinuta ca tine..acu am mai slabit!! Si am in continuare 71..urra!!Da aseara am bagat si o onghetata..ca muram de pofta!! KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by korinna
Buna la fete!! Nu am mai intrat ca am avut mari pb cu cel mik..a facut ieri noapte febra f mare...40 grade...eram disperata..nu mai stiam ce sa-i fac.. Dimineata ..ieri am fost la medic..acu ia antib..are infectie pe o amigdala..tu-i mama ei de amigdala!! Deci... Ieri:...Fructe pana la ora 6..(caise+visine)....cand am mancat gratar de pui cu rosii Azi: Dim:fructe(grefa) pranz(carne de vita inabusita cu salata rosii) Seara:carne de vita inabusita cu salata rosii Va urez sa slabiti frumos! sper sa se faca bine cel mik..si sa pot reveni si eu mai in forta peforum! Babee..ai un par minunat..si esti tare draguta..si eu eram asa plinuta ca tine..acu am mai slabit!! Si am in continuare 71..urra!!Da aseara am bagat si o onghetata..ca muram de pofta!! KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
sanatate la mititel! si tie spor la slabit....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...