Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La France (14)


Recommended Posts

Draga Marox, sotul meu face maioneza cu mustar de Dijon, onctueux et fort si pune doar galbenus crud, nu fiert tare. Sa sti ica maioneza este excelenta, si in functie de mancare punem sau nu usturoi pisat (dar nu foarte mult). Incearca si tu cu mustar dina cesta, cred ca vei fi multumita. Pt biletele de avion iti pot spune ca noi am gasit pt Bucuresti (dar nu cu Air France) la Air Italia, sau Swiss Air, bilete pe site-urile cu vols degriffés (intri la rubrica "vols") http://www.madatours.com/degriftour.htm Am gasit Nice Bucuresti intre 240 si 350 euros, bilet pt adult, TTC.Depinde si de locul de plecare, si de destinatie (de pilda pt Timisoara, biletele au fost mereu exagerat de scumpe)! In general tarifele de la Air France sunt mari! Si daca alegi varianta internet, trebuie sa incerci zilnic, cu multe zile inainte, ca sa gasesti tarife foarte bune (din pacate taxele de aeroport au devenit enorme). Eu de 4 an ide zile imi iau bilete pt Romania numai pe internet de la degriffetour. Michaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Marox Fetelor, care plecati in vara asta in România si in ce perioada? Noi plecam in august, de pe 31 iulie pina pe 16 aug. Sper ca nu va suparati pe mine si nu ma considerati prea indiscreta...spuneti-mi si mie cit v-au costat biletele de avion. Eu n-am mai fost in Ro de 2 ani si mi se pare ca preturile au explodat, cel mai ieftin zbor direct, Air France, l-am gasit la 1000 € (2 adulti si un BB de 1 an). Asa ca am luat cu escala in Viena si am platit 880. Sau ne-am fi trezit noi prea tirziu (de-abia ieri am luat biletele)?
salut! Noi plecam in ro pe 02/08 si am platit 330€/persoana biletele, acum 3 luni, la alitalia. ps nu e direct zborul. Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...