Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×
Membrii înregistrați beneficiază de funcționalități suplimentare. Participând la discuții, acumulezi puncte pentru tombole lunare cu premii atractive. Îți exprimi opinia, ajuți alți părinți și primești ajutor în schimb, totodată având șansa să câștigi. Ce te oprește? Înregistrează-te chiar acum!

La France (14)


Recommended Posts

Buna, fetele! Am aparut si eu dupa o pauza, din cauza lipsei de timp sau a oboselii. Bine, caldura este principalul motiv al oboselii mele, dupa care munca. Si maine incep sa lucrez la doamna cu vila in fiecare zi, inclusiv duminica.Nu stiu cat voi rezista. Am parcurs si eu albumul vechi un pic, aveti niste amintiri frumoase. Corina, ti-am vazut pozele de la cununie, tare frumosi sunteti! Alinus, Lulu, Simona, Mihaela, Diana, fetele de pe Coasta, v-au topit si pe voi caldurile de nu mai ziceti nimic? Va pup! oana si bb din burtica [copil] (13 saptamani) "Si maine mai este o zi..." http://community.webshots.com/user/oanacretu..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ceau Oana, chiar ma întrebam ce mai faci. Te cred ca e greu cu caldura asta, la Nantes înca e ok, dar nu stiu cât va mai tine. Oricum în august noi vom pleca si la Timisoara e si mai cald. Chiar ma ignora fetele astea. Am scris si eu un mesaj cu rosu, sa ma bage lumea în seama si...nimic! Oricum va pup si îmi urez sa fiu cât mai putin lenesa...ca ma arde! Sibylle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi va topitzi de cald, si eu in curand o sa inghetz de tot. Ca acu' s-au apucat sa faca testele la climatizare, si nenorocirea asta de aparat e exact deasupra biroului meu. Maine vin cu paltonul la servilici. Daca nu racesc de-a binelea intre timp, si pe urma completez pe fisa pt secu: accident de travail :D Pupici reci ca ghiatza, Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by oLo
Voi va topitzi de cald, si eu in curand o sa inghetz de tot. Ca acu' s-au apucat sa faca testele la climatizare, si nenorocirea asta de aparat e exact deasupra biroului meu. Maine vin cu paltonul la servilici. Daca nu racesc de-a binelea intre timp, si pe urma completez pe fisa pt secu: accident de travail :D Pupici reci ca ghiatza, Mihaela
Asa sa le faci, oLo![:D] oana si bb din burtica [copil] (13 saptamani) "Si maine mai este o zi..." http://community.webshots.com/user/oanacretu..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

... Si eu sunt pe-aici, si desi n-am mai scris nimic de-o vreme, am citit tot timpul, deci sunt la curent cu tot... in fine ... Ma intreb si eu, ca Oana, ca Sibylle, unde suntem, sau ne-a toropit caldura de tot? Am auzit la radio ca-n Spania au fost in jur de 40° ieri ?!? Inseamna ca noi n-avem de ce sa ne plangem! La noi e racoare! O seara buna! Lulu « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sibylle, si eu am citit dar nu am mai raspuns ca sunt destul de stresata; maine, sau cel tarziu vineri aflu daca esti bine cu sarcina; azi am fost dr si a spus ca sunt doua variante: ori sarcina oprita din evolutie, ori oul s-a deplasat putin; asta vor vedea din analizele de sange pe care le-am facut azi! Multa sanatate, Sibylle! Va pup pe toate! Numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...