Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici si tatici din Elvetia - partea 2


Recommended Posts

Hei, elvetiencelor, ia mai mobilizatzi-va oleaca, suntem cele mai puturoase romance din toate tzarile! Haideti la raport: Ginyshor, ce mai faci? ce-ti fac piticutzii? tzi-ai gasit ceva de lucru? Laura- vacanta placuta si te asteptam cu o poveste lunga despre vacanta ta si cu poze multe. irenush- ia sa ne dai raportul zilnic cum te simtzi, nu de alta, da eu cam asta fac la serviciu prima data, primele minutzele le consacru lui dc si sa vad si eu daca tzi-a venit sorocu¨' . Asha o sa te bat la cap mai putzin cu telefoanele sa te intreb daca te-au apucat durerile [:D] Adelush, pe unde tzi-ai mai plimbat rudele? nu de alta, da mi-ai dat niste idei minunate! si le aplicam intr-o saptamana (tzi le shoptesc la un telefon [pup]). Danielutza, nici tu nu scapi fara o poveste detaliata despre vacanta ta- abia astept de altfel sa ne si auzim-life. Si bineinteles, si tzie o vacanta minunata! Fetili, la apel, ce mai faceti? Eu am niste zile tare dificile in birou, dar in rest e bine. Si ma bucur ca vine weekendu'!!! Iren, ne intalnim sambata in padure la petrecere. Poate ne intalnim cu lupu' [:D] Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm "Daca dragoste nu e, nimic nu e".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
uite c-o uitasei pe draga noastra cami1974. Scuuuze multe! si zi-ne, ai terminat cu mutatu? ce mai face bebeu? cum te-ai acomodat in ch? multzi pupici si soare in suflet! Anilein [pup] Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm "Daca dragoste nu e, nimic nu e".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da` ce faceti in padure? puneti de niste mure la gratar? [:D] Distractie placuta. iren> cand "soseste" papusik Bianca? Vreun semn ceva? Chiar, hai sa facem pronosticuri: io zic ca nasti pe 19 august. [bis] Care mergeti la Street Parade? Wooow a si inceput: [balcon][colegi][disco][ispita][majoreta][majoreta][majoreta][pk][starwars][afro][balcon][disco] Va mai scriu saptamana viitoare cand voi avea mai mult timp. pupici, ~~Adela & [zana]Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adelush, stai sa vina lauraomar din concediu, ca ea e shefa petrecerii. eu n-am idee. cred c-ar fi o idee buna, chiar asta vorbeam si cu iren, ca ar fi bine sa fim mai multe. eu i-am spus si silviei sa vina (frumusetzea aia blonda de la petrecerea de 8 martie). Petrecerea n-a fost tocmai pe gustul nostru, o aniversare da tare plicticoasa. Biata Alina (aniversata) si-a dat tot interesul si pregatirea a fost super, da totzi invitatzii in afara de noi erau colegi de firma si pe noi ne-au ignorat total, discutau doar de munca. Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm "Daca dragoste nu e, nimic nu e".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai, mey, ca in conceptia elvetienilor a fost o petrecere super, ca au avut de mincat si de baut grupa mare [:D] ei si-asa nu danseaza... Of, mai aveam ceva de scris, da Bogdanelu zici ca-i apucat de streche, asa ca tre sa-nchid... Iren burticoasa [grasa]& Bogdanelu nazdravanu [copil] dpn 25 aug
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot io cu intrebarile: dar Elisa vine? Am cunoscut o doctorita romanca si poate vor sa se cunoasca. Si cine mai vine la petrecere [bum]? [bicla] Anuska> am pierdut numarul tau (de fapt am pierdut toate numerele) de telefon. De 4 zile caut carnetul ala si nu stiu unde este [bang]. Aveam numere si adrese f bune. [q] Asa ca bitte, in privat, mai ziceti-mi noch einmal (asa se zice?) numerele. [tel] Io inca is cu lacrimi in oki ca au plecat ai mei... [q] va pup, ~~Adela & [zana]Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da m-am gandit eu ca esti suparata cu plecarea parintzilor. Asha e, timpul asta zboaaara ca nebunul, cand avem clipe frumoase. Lasa ca mai vine ea si ai s-o rasfetzi pe cinste [pup] Eu cu Elisa n-am vorbit, da oricum am s-o intreb ca vrem sa ieshim la o bere in zh amandoua- sa vedem ce si cum. cred c-ar interesa-o contactele, doar stii cat e de deschisa. Pupici si sper sa ne vedem cat mai curand, daca nu, cel tarziu pe 21 august. tel ti l-am trimis bineinteles pe privat. [pup] Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm "Daca dragoste nu e, nimic nu e".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata Pîna vine sefa Laura:petrecerea de pe 21.08 începe la 15:00. E în sala în care s-a organizat petrecerea pentru Teodora,nu stiu adresa, dar e acolo unde stau Iren burticoasa si Laura, Affoltern-Zh. Ne-am gîndit sa fie dupa prînz, sa aiba lumea timp sa-si faca cumparaturile de sfîrsit de saptamîna si sa si manînce de prînz(dar nu foarte mult, sa mai ramîna loc si pentru seara!). Vrem sa facem grill si asta dureaza.Pîna se aduna lumile,pîna se face focul si pîna îsi frige fiecare "cîrnaciorul personal"[papica] e deja trecut de ora 17 si mîncam de seara ca ni s-a facut din nou o fomicaaaaa[pofta]! Voi ce ziceti? Adela poti sa vi cu alta familie, desigur, asa se fac contactele. Giny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Coccinelle
Neata Pîna vine sefa Laura:petrecerea de pe 21.08 începe la 15:00. E în sala în care s-a organizat petrecerea pentru Teodora,nu stiu adresa, dar e acolo unde stau Iren burticoasa si Laura, Affoltern-Zh. Ne-am gîndit sa fie dupa prînz, sa aiba lumea timp sa-si faca cumparaturile de sfîrsit de saptamîna si sa si manînce de prînz(dar nu foarte mult, sa mai ramîna loc si pentru seara!). Vrem sa facem grill si asta dureaza.Pîna se aduna lumile,pîna se face focul si pîna îsi frige fiecare "cîrnaciorul personal"[papica] e deja trecut de ora 17 si mîncam de seara ca ni s-a facut din nou o fomicaaaaa[pofta]! Voi ce ziceti? Adela poti sa vi cu alta familie, desigur, asa se fac contactele. Giny
E OK ora 15... mai ramane sa nimeresc sala. [alcool] [:D] ~~Adela & [zana]Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...