Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si tatici din Elvetia - partea 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai da si Cami un semn de viata... Am citit ca azi e ziua Laurei. Si din partea mea LA MULTI ANI!!!!!!!!!!! [s] Pentru maine eu pregatesc ca aperitiv niste zucchini gegrillt in marinada, apoi niste ardei copti (merg bine cu carne) si ca dulce muffins-uri cu ciocolata. Maine vine cu noi cu masina si Iulia, pe care am inteles ca voi toate o cunoasteti. Pe maine si [cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ooof, imi pare rau ca e bolnava printzesa, Adelush, sa dea Domnul sa se faca repede bine. Uite, cu atatea ganduri bune si energie pozitiva, nici nu se poatea altfel [pup] Laura, si aici iti spun, la multzi ani si sa dea Dumnezeu sa ai un an bun, noroc, sanatate si multa fericire tzie si intregii tale familii. [pup] Fetelor, am fost azi in Mistery Park, trebuie sa va duceti si voi, ca e fantastic! scump, da merita: pentru adultzi e 58 chf, pentru copii 28. ne-a fascinat si ne-am propus sa mergem cat de curand posibil iarashi. e... mai mult decat impresionant! muzeul e in interlaken. Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm "Daca dragoste nu e, nimic nu e".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, trebuie sa recunosc cu mana pe inima: a fost o petrecere EXTRAORDINARA! Fata draga, caaat te-ai pregatit si-ai muncit, m-ai dat gata! si eu care credeam ca stau 2 ore, dar de "raul" Malinei, n-am scapat pana la 11 de la voi. Malina a spus ca a fost cea mai frumoasa petrecere la care a luat parte! Ce de meniuri, ce de torturi, ce de pregateala, m-atzi lasat paf, nu alta! Atmosfera a fost minunata, ca de fiecare data cand ne vedem. Partea proasta e ca ne promitem mereu ca ne vom vedea curand, dar nu mai reushim, fiecare avem atatea altele pe cap. Insa ar trebui, ar trebui sa ne facem mai des timp, mi se pare asha de frumos ca ne-am gasit! Sala, a fost super-plina, nici nu mi-am imaginat ca vor veni atatea persoane! Cat am mai savurat bucatele, miam, niste delicatesuri, nu alta! ce friptura crocanta si aromata, salivez gandindu-ma! Si prajiturile! Atatea torturi, atat de frumos a fost! Giny, si tu ai fost super cu pregatirea ta, n-am ce spune! ce de prajituri faine si ce copii cumintzei! bravo tzie, ai o familie tare frumoasa! Adelush, sa stii ca ne-am gandit la tine si am vorbit despre tine. Speram din tot sufletul ca micutza Julie sa se faca bine cat mai curand si mai speram sa ne intalnim cat mai repede toate! taaare a mai fost frumos! Va pup si plec la vise frumoase, cu amintirile inca proaspete si cu o-zone in cap (la caat ne-au innebunit astia mici cu o-zone...) Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm "Daca dragoste nu e, nimic nu e".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-ai somn, cumatra? [:D] Bey, io nu te mai inteleg deloc, tu vrei sa te si bucuri de bunatati, si sa te ai bine cu nea' Montigniac...pai treaba-i asta? [alcool] Acu pot sa nasc, ca am burta plina- marea mea ingrijorare era sa nu nasc inainte de party-ul Laurei, sa nu mai pap din minunatiile bucatarului sef! [:D] Lau, felicitari soatei pentru menu si tie pentru un aranjament asa bine facut. Te astept miine dimineata la cafea cu Dana, k? Mey, io zici ca-s picata din cer, ploada asta mi-a luat si farima de neuroni si memorie pe care-o mai aveam...Cami, tu care erai? Ca am uitat complet ca vii si tu, de-abia acu mi-am amintit de tine, imi cer scuze...Erai cu bebeu ala micu, nu-i asa? Daca am dreptate, inseamna ca-s dusa rau, saraca de tine ai batut atita drum ca sa vii sa cunosti fetele, si io habar n-am avut ca ai venit, mi-a iesit complet din minte chestia asta...si nici nu te-am bagat in seama...scuze inca o data...Gata, va las ca mi-e somn rau... Iren burticoasa [grasa]& Bogdanelu nazdravanu [copil] dpn 25 aug
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor! [flo][flo][flo] Fetili dati o poza de la petrecere sa vad si eu. Ca altfel nu va cred! [:p] Came, Giny haideti si voi de povestiti.[:)] Iren> cand vine Alexandrina? Chiar pe 25?[mamica] Cred ca e punctuala printesa. Julia e mai bine, nu mai face febra. La gradi nu o mai duc saptamana asta. La sfarsitul lunii plecam in Grecia si vreau sa-mi tihneasca concediul. [pup] ~~Adela & [zana]Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...