Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si tatici din Elvetia - partea 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetilor ,am rezervat sala ptr. 21.aug . Se pare ca este cam devreme cu organizarea ?Eu ma gândeam ca acum vor veni vacantzele ,si mult timp dupa acea nu va mai fi ,voi ce zice-tzi ,poate am luat foarte mult din mentalitatea de aici ,cu programarile facute cu ani ânainte ? Suntetzi de acord sa âncepem cu organizarea ? Cine da tonul ?Hai Giny!!![help]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

laura> Da, si mie imi place organizarea din timp. Vorba ta, cred ca am imprumutat prea mult din stilul/mentalitatea de aici. Nu-i nimic.[:D] Cami> bine ai venit in grupul mamicilor din elvetia. [bere] ~~Adela &[zana]Julia -2 ani-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey Adel, io m-am tot uitat, da n-am vazut nici o Cami...Lamureste-ma si pe mine, ca tare ma roade [:D] Pentru fetele care au venit la party, [pup] si [flo] Cumatra, vedem si noi pozele pina la anu, sau vrei sa astepti ca sa le pui si p-alea de la revelion 2005 [:D]? Iren burticoasa [grasa]& Bogdanelu nazdravanu [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, nu e prea devreme cu organizarea, daca sîntem în CH-facem ca în CH!Ce e sigur e sigur.Trebuie scrisa si o invitatie-electronica. O faci tu mamico cu trei iezi? [;)] Iren, multumim pentru ca ai organizat party, mie mi-a placut![bis] Sper ca nu ai muncit pîna a doua zi sa pui casa la punct;apropos-ce curat e la tine![wow]Cum reusesti mamica-burtica , se pare ca Bogdanelu'e în aceeasi echipa cu tine.Eu cînd aveam o burtica asa mare ca a ta nu mai puteam sa ma aplec.Roger îmi închidea pantofii. Adela,ai ajuns bine, fara aventuri, acasa? La Monica, avem voie cu soatele sau pot asa înte noi? Va pupicesc Giny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...