Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si tatici din Elvetia - partea 2


Recommended Posts

Da Giny, la 11 am fost acasa. A fost bine, am prins toate legaturile. Mie mi-a zis Monica ca pot veni cu sotul si copilu` (ea il stie pe al meu husband [olala]) [:D] Lorelei> voi cum ati ajuns? Stiu ca Malinei ii era somnic[nani]..... a adormit in masina? [:D] [pup] ~~Adela &[zana]Julia -2 ani-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Coccinelle
La Monica, avem voie cu soatele sau pot asa înte noi?
Voiam sa scriu: "La Monica, avem voie cu soatzele sau tot asa între noi?"[:D] Bey, daca Adela are voie cu sotul si cupilu'-are voie si Giny cu sotul si copiii?Monica nu-i stie pe ai mei, credeti ca e vreo problema?[greutati] Giny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adelush, am ajuns cu bine, multzam de intrebare. Doar ca era sa adorm in mashina si Malina imi povestea bancuri, i-am zis sa ma tzina de vorba. Da ne-am descurcat. Cum s-a descurcat Julie fara mamy? L-a obosit rau pe taty, sau a ramas un rest si pentru sambata viitoare, cand vrem sa ieshim la Zürich iar? [:D] Superb CD-ul, viitoare cumatritza, mi-au dat lacrimile ascultandu-l. Sa traiesti sa infloresti.[flo] Irenush, chiar, vorba fetelor, cum te-ai descurcat cu treaba si curatzenia? sper ca nu ti-a fost foarte greu. Oricum, mi-a facut mare placere sa mai stam toate asha, de vorba. Multzumiri pentru pregatiri si pentru tot deranjul pe care ti l-am facut. Bogdanel insa a fost duuuulce ca mierea. Scump, mare, si cumintzel, dragul mamii. Acu suntem suparate tare, Malina pleaca poimaine si simt lacrimi in ochi cand ma gandesc ca n-o mai vad 6 saptamani! [q][q] Ma consolez ca n-are ce face saracutza aici, singura pe strada, cu noi la serviciu. Asta e, n-am ce-i face. Cand vine insa, o sa ne scoatem parleala, am si eu concediu si ne distram, nu gluma. Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Fetili eu sambata nu pot veni la Zürich. Mi s-au anuntat musafiri din Germania (nasii Juliei pe care ii astept de 2 saptamani dar tot m-au amanat ca au fost prinsi cu diverse treburi.... si in sfarsit acum vin!!!! [bis]) Va doresc intalneala placuta si astept sa-mi povestiti! [:)] ~~Adela &[zana]Julia -2 ani-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adelush, nu stiu de ce, dar am avut asha, un feeling ca nu vii. Macar sa ne povestesti cum a fost cu a ta cumatritza din germania. Vrem raport complet [:D] Fetili, unde ne intalnim la aeroport? scularea, ca maine vine Teodora! Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetili, poze de la petrecerea Elisei: http://community.webshots.com/album/155731477ifbPbs si poze de la ziua Iren-ei: http://community.webshots.com/album/159241779zWAoUy O saptamana buna va ureaza Lorelei [pup] PS: Giny, cum ii merge Teodorei? E bine? Multi pupici pentru ingerashul nostru Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mei, pe unde umblati? treceti repede la raport. Adelush, cum a fost cu nasha Juliei? Sau e inca la voi? Giny, cum te descurci cu totul? 4 copii si toata ziua la spital cu micutza, nu e ushor. ai nevoie de ajutor? Putem sa facem ceva pentru voi? Daca da, cu placere, doar spune-ne. Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...