Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Avon vs. Oriflame


Recommended Posts

Nici eu nu ma dau cu nici o creme de la ei pe fata, pentru ca nu prea am incredere in ei. In schimb folosesc de la Avon cremele de corp, care sunt bunicele, dar tot nu ca Dove Supreme Silk [bis] De parfumuri nu stiu nimic, ca nu folosesc de la ei, exceptie facand Midsummer de la Oriflame. Sprayurile de corp sunt bunicele, insa mirosul persista asa de putin.. Acum am descoperit ca apa de colonie Orange Blossom de la Oriflmae e mult mai bun ;) L-am prins la reducere de 250 (parca) si e de 400 de mil. Sunt tare mutlumita de el. Lacurile nici nu-s asa de bune, mi-am luat unul cu 100 de mii (Nailwear with FlexiShield technology) si nu il pot nicicum intinde pe unghie [:(!] Faimoasa crema anticelulitica e tot aici pe masa si cred ca aici va ramane pana la anu, ca oricum vine iarna si nici nu am nevoie de ea.. eu pentru burtik vroiam sa o folosesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hia] Ce parere aveti despre produsele de la Avon, acelea cu ulei de masline si ceai alb. Este o gama intreaga si tare imi face cu ochiul.Mi se pare singura gama cat de cat buna. Mi-as cumpara cateva produse din gama asta pentru ten, insa mi-e tare frica sa nu fie bune si sunt obsedata sa nu imi stric tenul. Daca un produs nu se potriveste tenului, cum pot sa imi dau seama? Parca daca se ajunge la iritatii si mancarimi e prea de tot... Vreau ca tenul meu sa fie fericit [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt faine...am folosit demachiant, gel de dus si masti si a fost Ok.
quote:
Originally posted by Kylie
[hia] Ce parere aveti despre produsele de la Avon, acelea cu ulei de masline si ceai alb. Este o gama intreaga si tare imi face cu ochiul.Mi se pare singura gama cat de cat buna. Mi-as cumpara cateva produse din gama asta pentru ten, insa mi-e tare frica sa nu fie bune si sunt obsedata sa nu imi stric tenul. Daca un produs nu se potriveste tenului, cum pot sa imi dau seama? Parca daca se ajunge la iritatii si mancarimi e prea de tot... Vreau ca tenul meu sa fie fericit [flo]
Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...