Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Avon vs. Oriflame


Recommended Posts

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns
am patit-o eu bine bine cu o crema de la avon[q] m-am iritat pe fata de la ea rau de tot trebuie sa merg de urgenta la un dermatolog ca nu e de gluma nu o sa mai cumpar apsolut nimic de la aceasta firma oriflame are produse mult mai bune nu am avut nici o mica problema indiferent de produsul folosit si am folosit cam din toate gamela e super oriflame nu vreau sa aud de AVON va sarut[pup] gheorghe oana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sandel,daca tu esti distibuitor Orfilame(ca din patosul cu care scrii asta reiese) nu inseamna ca trebuie sa arunci cu noroi in produsele Avon. Nu sunt distibuitoare insa daca am ceva de comentat o spun la modul : mie nu mi'a priit produsul recomandat.. pentru ca ce place tenului meu poate tie iti poate crea neplaceri. Hai sa nu ne aruncam in dispute Avon rules vs. Oriflame (care intre noi fie vorba nu se bucura de reteaua de distrivutie a celor de la Avon ca sa nu mai vorbim de preturi/calitate). Anderrusha "Nu e important ce ti se intampla ci cum reactionezi la ceea ce ti se intampla"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu foloseam numai produse Oriflame, dar de cind am venit in Bucuresti (3+ ani) am dat numai peste distribuitori Avon, asa ca .. am schimbat. Intre timp m-am reorientat spre L'Oreal pentru cremele de fatza, iar restul le iau alandala ... Oricum, nu m-a impresionat nimic de la Avon sa zic ca mai vreau odata acelasi produs. Mi-a ramas insa gindul la o crema de corp cu miere de albine si lapte de la Oriflame. Daca este cineva reprezentant Oriflame pe forum, va rog, da-ti-mi un PM cu numarul de telefon, vreau si eu o crema [il]. Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum mey 700 si ceva de mii un parfum de la Avon?! Poi de banii astia luati Estee Lauder! In RO am folosit creme si de la Oriflame si de la Avon asa ca n-am o impresie prea buna despre niciuna:( (m-am umplut de bubulitze rosii:D) Cea mai buna crema ever, pt mine, e Asla Vital (hidratanta cu argila)! Asa ca daca vreti un "scor" Avon vs Oriflame 0-0 :-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Eu nu am avut niciodata de la firma AVON dar azi am comandat online Extreme Volume Mascara (rimel)sa vad ce calitate este,a mai avut cineva acest tip rimel??? Numai bine! Fabya " Dragostea inseamna suferinta, si cum multi fug de suferinta, putini sunt cei care iubesc cu adevarat.'' http://f1.pg.photos.yahoo.com/ph/sella1be/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parfumul Today este un parfum din clasa A.De aceea are acest pret de care clientii AVONsunt putin socati.Dar ca sa mai atenueze din soc AVON ofera si un cadou,o geanta eleganta,pe care n-o poti lua sub 300.000.Despre parfum...este produs de casa de parfumuri Firmenich (C.Dior,Aqua di Gio,etc.),are in compozitie ingrediente exclusiv naturale(este unul din criteriile de clasificare a parfumurilor),la fabricarea ambalajului s-a folosit o cant.dubla de sticla...toate astea pana la urma se regasesc in "exorbitantul"pret de 799.900
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia],nu a folosit chiar nimeni acest rimel Extreme Volume Mascara ?sunt curioasa de calitatea lui ...[:D]Numai bine! Fabya " Dragostea inseamna suferinta, si cum multi fug de suferinta, putini sunt cei care iubesc cu adevarat.'' http://f1.pg.photos.yahoo.com/ph/sella1be/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...