Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vopsea de par


Recommended Posts

fetele..sa va pove cum mi.am batut eu joc de parul meu intr.o luna.. pe la inceputul subiectului asta--(deci nu mai demult de atata-nu va mai zic ce.am facut primavara asta,cate randuri de suvite blonde cu decolorant,cu vopsea,apoi iar de vreo doua ori roscat..vi se face parul maciuca[;)]) --m.am vopsit cu roscatul ala mai inchis pe care nu stiam cum sa-l scot din par..boon,in vreo 3 saptamani se duce,apoi fix martea trecuta mi.-am pus doua tuburi de rosu aprins care a prins binisor...,dar..m-a lovit pe mine ceva tare de tot,eventual una bucata stare depresiva[:D] si azi mi.am pus doua tuburi de negru-albastru[soc] ce-i frumos e..natural[:D]..culoarea mea de la natura e negru si toata lumea(mai ales barbatu.meu)zice ca asa imi sta cel si cel mai bine,ca experimentele mele multicolore sunt mofturi. Asa o fi,n.o fi,cert e ca intr.-adevar imi sta super asa,si sper sa.mi stea macar vreo luna pana ma loveste fascinatia blondului platinat[:D][:D]..pentru ca apoi sa dau moarte in satul meu cu noua freza afro[:p] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce poze noi cu puisorul(1 an si 7 luni) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/anca20_ro/album?.dir=/5ee0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Heidi
Sfatul pe care vi-l pot da eu este urmatorul. Daca aveti in apropiere magazin cu vopsele profesionale, apelati la ele, sunt cele mai bune. Eu folosesc roscat de la Loreal profesional, dupa ce il aplic nu se decoloreaza la spalare. Folosesc si sampon pentru mentinerea culorii tot de la Loreal. Si cele de la Wella SP,sunt foarte bune. Gasiti ce nuanta de roscat vreti sau orice alta culoare.
Heidi, Eu am probat vopsea profesionala de la Wella(Colleston Perfect)cumparata aici in Germania si tot s-a decolorat [:(!].In Ro m-am facut la un salon cu vopsea Loreal profesional(habar nu am de unde era importata)si s-a decolorat ceva de speriat,inclusiv perna era nuantata [:(!][:(!].Noroc ca eu ma vopsesc roscat inchis,o nuanta f apropiata de cea naturala si nu se prea vede diferenta doar ca firele albe isi fac de cap. Data asta chiar nu stiu ce vopsea sa mai aleg [greutati]. Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iata-ma din nou dupa 2 saptamani de concediu la mare... Vad ca n-am postat degeaba acest subiect asa ca ..... sa va spun cum a ramas cu experimentele mele in ceea ce priveste blondul. Eu ma vopsesc cam de 13 ani blonda , singura, folosind si decolorant ,dar la nuante n-am fost deloc multumita ...in sezon rece caut nuante de blond auriu iar vara trec pe blond argintiu si de fiecare data am probleme, ba vopseaua e prea tare, ba nuanta pare artificiala, ba n-are stralucire.... Asa ca de data asta am trecut pe WELLA - noua vopsea SAFIRA. Are in gama de blond 3 nuante speciale.Eu am ales "clar de luna"...si am fost multumita ...dar surpriza a fost ca dupa 2 saptamani, am folosit din pachetul wella un "revitalizator de culoare" ,care se aplica la 2 saptamani dupa vopsire si am ramas placut surprinsa de rezultat.[flo] Oana http://community.webshots.com/user/ooanaa2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamica dulce esti o figura mareeee....oioioioioi doamne ca multe mi-am experimentat prin par,,,si am ramas la o singura nunta de roscat care se pare ca ma prinde cel mai bine...experimente mai fac si eu cand is suparata rau pe viata cu prietenie io racita cobza cu cu penicilina in fund....frumoasa vara mi se arata aniella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...