Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Chatonel...nu am mai mancat paine de 100 ani..esti o fericita Si oricum toate suneti mai slabe decat mine.faza e ca acum..imi sunt largi si a doua pereche de blugi!!! Daca reusesc sa cobor sub 70..sunt foarte fericita..ma apropii cat de cat ..pt ca inainte Stefu aveam 67..asa ca..oricum..da nu strica sa ajung la 62-64 KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrada, ok, am priceput ca a fost o confuzie. [:)] Chiar ma miram sa fie altfel. Bombonelele de care ti-am spus sunt bunute, racoritoare, seamana la gust cu guma. hihihi Tic-tac-ul are sigur zahar, m-am uitat pe eticheta. Normal ca nu este mult, sigur nu mai mult decat in ciocolata neagra de ex. [:D] Vio.N, merci pentru reteta de trufe, suna foarte bine si este destul de Monti. Faza 2 mai ales. Cine ti-a spus ca nu este permis untul??? Adriana zicea doar ca nu vede cum sa-l papi ca n-ai voie pe paine. Ei, se poate si in alte combinatii. In trufe, de pilda. [;)] Ti-a mai spus si Caroline, dar probabil ca n-ai bagat de seama, ca nu sunt permise rosiile (legumele in general) dimineata. Astazi am ratat pranzul din cauza ca am plecat de dimineata sa-mi iau paine pentru micul dejun si m-am intors fara. Am uitat dupa ce am plecat si am luat alte alea. [hippi] Oricum, imi era pofta asa ca am mers inapoi si am luat paine, dar deja era tarziu asa ca am papat-o la pranz. Am mai facut si o criza de stomac nu stiu de ce asa ca am papat muuult mai multa decat era cazul. Nu goala, normal! [mariaj] Astazi: dimineata - 2 pere, capsune, suc de portocale pranz - 4 (patru!!!) felii de paine integrala prajita, 2 cu avocado si usturoi si 2 cu gem neindulcit de capsune si caise; ceai - patru patratele de cioco 85% - m-am indulcit bine de tot astazi! seara - ratatouille - suc de portocale [pup] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by korinna
Chatonel...nu am mai mancat paine de 100 ani..esti o fericita Si oricum toate suneti mai slabe decat mine.faza e ca acum..imi sunt largi si a doua pereche de blugi!!! Daca reusesc sa cobor sub 70..sunt foarte fericita..ma apropii cat de cat ..pt ca inainte Stefu aveam 67..asa ca..oricum..da nu strica sa ajung la 62-64 KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
ia si tu o felie, de pofta :) Felicitari pentru slabeala!! :) Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Korinna, multa sanatate puiului... Astazi am papat asa: dimineata un mar si o nectarina pranz:2 morcovi si mai tarziu salata cu lamaie seara :3 mere si atat[:D] Sa stiti ca nu mi-e foame,cred ca e si vointa puternica--zic eu. L-am convins si pe sot si incepem amandoi(el cat va putea) Montignac-ul. sanatoase sa fim si reusim toate, nu?[bis] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' http://www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html Iubi si Phillip (6.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar am vrut sa scriu un mesaj si cand colo, ce vad? Subiect inchis! Oare de ce nu dau si ei un anunt la sfarsit?? [:(] Chatonel: ai papat paine la pranz?? Pe she_wolf am inteles-o [:p], dar tu? Sa nu mai faci asa ceva ca ne certam!! [:p] [flo] Meniul de azi: dimineata: visine, omleta cu branza pranz: visine, caras la cuptor cu legume seara: o piersica, zmeura [pofta] + salata mare, mare, mare...[:)] Intre mese, am papat si niste aperitive cu susan [q] ca tot mi-era foame si putina banana! Asta e... Spor la slabit, P.S. Felicitari, Korinna! Sa fii o mireasa sexoasa!! [pup] Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bibilica , cred ca numa' cu ciocanu' coboara minunatzia de cantar sub 55 kg..dar asa cum zicea si Karina, mai sunt sperante:)) Meniul meu de azi: -dimineatza nelipsitii crenvusti(2) -pranz nimik(am uitat sa mananc) -seara salata de rosii cu ceapa, ardei si castraveti cu putina carne de porc afumata(pregatita de mama mea) In rest, beau cafea cu indulcitor si cam atat..sper sa se induplece cantarul ala sa nu-mi tot arate 55 kg ca ma enerveaza!!! Pupici si spor la slabit!!! Missiday
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adriana_mihnea
Iar am vrut sa scriu un mesaj si cand colo, ce vad? Subiect inchis! Oare de ce nu dau si ei un anunt la sfarsit?? [:(] Chatonel: ai papat paine la pranz?? Pe she_wolf am inteles-o [:p], dar tu? Sa nu mai faci asa ceva ca ne certam!! [:p] [flo] Meniul de azi: dimineata: visine, omleta cu branza pranz: visine, caras la cuptor cu legume seara: o piersica, zmeura [pofta] + salata mare, mare, mare...[:)] Intre mese, am papat si niste aperitive cu susan [q] ca tot mi-era foame si putina banana! Asta e... Spor la slabit, P.S. Felicitari, Korinna! Sa fii o mireasa sexoasa!! [pup] Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
aaaaaaaaaaaaa, nu ma trage tare de codite ca nu mai fac, Adriana :)))) Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...