Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Constanta (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by dady68 Oana, voi ati inceput plaja, il mai colorezi pe Paul putin ca e albishor ca Bibi a mea!
Tania, am fost si noi la plaja o data, Paul s-a jucat cuminte in nisip cu galetusa, l-am dus si la malul marii, se bucura cand vedea valul ca vine spre el, alerga spre apa, apoi iar se intorcea, pana la un moment dat cand s-a impiedicat si a cazut si a inceput sa planga, n-a mai vrut si l-am dus iar la cearceaf. L-am dat cu crema, mai tarziu i-am dat si un maieut ca sa nu il prinda prea tare soarele, desi era dupa-amiaza. Sa speram ca o sa mai facem si alte plaji, ca noi constantenii, stiti cum e, ajungem mai greu la plaja, cred ca mai mult se bronzeaza turistii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun ca am vorbit aseara cu Roxana la tlf si este bine, dar nu ii merge net-ul cam de vreo saptamana. Roxi, daca intri si citesti sa stii ca la mine s-a rezolvat problema de azi a inceput sa imi mearga si acasa net-ul, i-am bombardat cu telefoane pe aia de la RDS.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatiana sa iti traiasca bebelusul...sper sa ajung si eu azi sa o vad...de abia astept!!!!!!!!!!! Deci am inteles ca vizitele dupa ora 15??? sau nu am inteles bine...la ce etaj este? 7 sau 6?? habar nu am cum se ajunge acolo, ca eu am fost o data cand am nascut si o data cand am plecat... daca imi povesteste si mie cineva cum se ajunge as fi recunoscatoare...mai vine cineva azi? poate ne intalnim si mergem impreuna... sinzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la Tatiana! Doamne, fetelor, este asa de frumoasa micuta! Dar si mamica este foarte frumoasa si delicata! Nu fac complimente de dragul de a le face, dar chiar sunt frumoase fetele, sa stiti! Am avut emotii de cand a scris Dady, imi vevea sa plang. Nu va mai spun ca imi venea sa bocesc si cand am intrat in salon, nu stiu ce era in gandul meu, dar cu greu m-am abtinut. Sanziana, daca vrei sa ajungi, programul este de la 13-17, salon 7108(deci etajul 7). I-am facut si poze, intrati si o vedeti pe Tatiana cu printesa ei in albumul "Mamici din Constanta" ultimele 3 poze. CriXia http://community.webshots.com/user/crixia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Am citit tot ce ati scris. Eu inca muncesc. Saptamana aceasta si gata. In sfarsit... Tatiana si Cosmin, felicitari pentru micuta printesa. Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii! Merge greu internetul. Sper sa reusesc sa vad pozele facute de Crixia. Va pupam pe toate, Marlen si b.b. 26 sapt. si 6 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce am plecat de la Tatiana, pe langa faptul ca mi-am adus aminte de ale mele, m-am gandit si la celelate gravide: Cali, Galarina, Roxana, MarlenB. Trebuie sa rescriu lista, caci unii bebelusi s-au facut mari, iar alte gravide au lasat burticutzele la maternitate. CriXia http://community.webshots.com/user/crixia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu la tatiana....ce copil frumos, si mama o scumpa.....am tinut-o in brate sunt atat de incantata......e o fetita asa dragalasa si haioasa!!! Si tare sunt mandra ca am tinut-o in brate. va pov dupa ce adoarme david prin ce peripetii am trecut... sinzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am avut o zi foarte incarcata. In fine, numai alergaturi, fara masina, parca esti in scaun cu rotile... Am reusit sa ajung si la Tatiana, la exat 17 fix, cand nu se mai primeau vizite, dar cum stim cu totii cu ce convingi pe acolo pe cineva ca tu ai dreptate, am reusit sa intru. Nu prea m-am descurcat prin spital, am bajbait, am urcat 7 etaje cu o viteza...am avut ceva emotii, nu stiu de ce... Si cand am intrat, si am vazut un ghemotoc micut, care dormea linistit in patutul lui, (am daramat o sticla pe acolo, m-am impiedicat de una de alta...) asa m-a impresionat!!! Si asa bucuroasa am fost cand am tinut-o pe Bia in brate, bruneta si cuminte, ca o bijuterie... Iar, mamica, Tatiana, draguta foc, mi-a placut de ea la prima vedere...si la a doua si mai mult... Nu am putut sta doar 20 de minute, nu ma puteam dezlipi de langa ele, si bineintels ca plecase doamna cu halatele si pasaportul meu a ramas acolo... asa ca maine iar am sa vizitez bebelusul cel mai nou de pe forum!!! Si sa imi recuperez pasaportul... Noapte buna!!! sinzi si daavid http://community.webshots.com/user/sinzi_ana a ! am facut si eu poze, cand am timp le postez...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...