Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Constanta (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mergem dupamiaza, pe la 18.00, in parc, poate in sfirsit ma intilnesc cu voi, noi o sa fim la leganute, acolo le place cel mai mult la fete. Poate ne-am vazut pe acolo dar nu ne-am abordat. Cred ca a fost nemaipomenit sa o vizitati pe Tatiana la spital. Va pupam dulce. Ionela, Maria & Elena http://community.webshots.com/user/ionela_si_fetele icraciun
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oau, Cristina ce prompta ai fost ieri, nu numai ca ai fost la Tatiana dar le-ai si pozat sa le vedem si noi! Pana la urma ai luat-o si pe Alexia sau ai fost singura? Pana cand mai sta internata sa vad daca am sanse sa ajung si eu pe la spital. In orice caz bine ca ati fost macar voi sa duceti traditia vizitelor mai departe:), acum o asteptam pe ea sa ne povesteasca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BINE AI VENIT PE LUME DELIA-BIANCA ! Felicitari Tatiana si Cosmin, sa-i dea Dumnezeu micutei voastre mult noroc si sanatate in viata ! LA MULTI ANI din partea mea PENTRU TOTI SARBATORITII DE SAPTAMANA TRECUTA (iertati-mi, va rog, intarzierea, am fost "computer-less"): - PAUL AL OANEI - MARIUTA A CORNELIEI - SOTUL LUI CRIX Crix, multumim pt. poze, ai fost f. inspirata! Tatiana si mica ei minune sunt niste frumoase si niste delicate... Noi am revenit cu bine de la munte unde a fost superb, am avut o vreme minunata, am fost cu totii sanatosi, cazarea si mancarea - excelente, in fiecare zi am urcat pe munte in drumetii cam 4-5 ore iar Vlad a mers nesperat de bine. Am pus poze din Muntii Macinului pe Webshots, in curand sper sa le pun si pe astea din concediul de sapt. trecuta. Va pup mult pe toate ! Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello la gagici. scriu si eu cind pot....cum pot. sper sa trec si eu azi pe la Tatiana. Sanziana, e la etajul 7 pina la urma? la o rezerva? sau intreb de ea...? Crix, poate vorbim pe messenger, ca asta vad ca merge din cind in cind. noroc cu el, ca am mai vorbit si cu Tania. noi suntem bine, stam in casa cu aerul conditionat asa ca nu suferim de cald. va pupicim pe toate, Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Bine ai revenit Laura! Ti-a priit excursia? A rezistat Vladut atatea ore in drumetii? Ai un adevarat voinic ! cel mic, ma refer. Eu imi trag putin sufletul, c-am alergat si azi. Am fost putin pana la tatal meu, adica la casa parinteasca. Acum Alexia e cazuta lata, iar eu v-am citit. Da, Oana, la Tatiana am fost si cu Alexia, dar m-am descurcat mai bine ca Sanzi. Eu am ajuns inainte de ora 13, deci aveam de asteptat, asa ca m-am furisat pe la liftul din urgenta, si am ajuns la etajul 7. Eu ieri, dupa ce a scris Dady ca a fost, ieseam in oras, asa ca mi-am impartit timpul ca sa ajung si la Tatiana si acasa in timp util pentru somnul Alexiei. Va pupacesc pe toate, ca mi-e o foame, de lup!!!! CriXia http://community.webshots.com/user/crixia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce zi calduroasa!!! Am fost mi-am recuperat actele, nu am mai avut timp sa urc pana la Tatiana, desi mi-as fi dorit, eram cu tata si el e mereu grabit!! Am dus masina la fiare vechi (la service) si astept nota de plata!!!! David a stat cu str-strabunica lui si l-am gasit gol prin casa, fericit nevoie mare, cu olita langa el (incercarea moarte n-are), se chinuia saraca maita cu dresarea la olita!!! Daca il mai las cu ea caeva zile, cred ca il invata sa traga si apa!!! Noapte buna! Sinzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...