Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de iunie-iulie 2003 (23)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragele babei, luati putin aminte la oful meu si ziceti o vorba de duh ca simt ca ma duc cu capul...[bang][bang][bang] Nu-mi mai recunosc copilul. Davidutz, talanul acela molau, cu privirea blanda ca de miel si de un calm ardelenesc a turbat[bang][bang][bang]. De cand si-a descoperit noua conditie de biped s-a transformat intr-un diavol tazmanian.[starwars] Urla, tipa, se rasteste, da din picior, nu sta o secunda intr-un loc, e tot numai julituri si benghi in frunte...si privirea i s-a schimbat ...luceste si licareste ca la [zz]. Poate sa se transforme un copil asa, dupa o zi pe alta?!?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor Acuma am venit de la cumparaturi si i-am luat Paulei unele cadouri de ziua ei. I-am luat o piscinuta(a treia) in care ii facem maine baie in curte.....si multe jocuri pentru varsta ei. Mirunei i-am luat o rochita roz deschis si o fustita scurta roz inchis(e moarta dupa roz). Nu cred ca puiul mic va face varicela...au trecut deja 2 saptamani.Slava cerului ca nu va face. Am si eu o intrebare:cu ce va imbracati copii in casa?Eu azi o las in pampers si un tricouas subtire,de bumbac pt ca la noi sunt 33 de grade. Voi ii mai puneti in sac la culcare?Sau nici nu i-ati pus vreodata? Eu is tot cu listuta de la bb de iunie-iulie 2003 (24).Am facut-o cu muuuulte animatii.... maria,[mamica] de Paula [fetita] si Miruna [ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by bibi
Dragele babei, luati putin aminte la oful meu si ziceti o vorba de duh ca simt ca ma duc cu capul...[bang][bang][bang] Nu-mi mai recunosc copilul. Davidutz, talanul acela molau, cu privirea blanda ca de miel si de un calm ardelenesc a turbat[bang][bang][bang]. De cand si-a descoperit noua conditie de biped s-a transformat intr-un diavol tazmanian.[starwars] Urla, tipa, se rasteste, da din picior, nu sta o secunda intr-un loc, e tot numai julituri si benghi in frunte...si privirea i s-a schimbat ...luceste si licareste ca la [zz]. Poate sa se transforme un copil asa, dupa o zi pe alta?!?
Nu-ti fa griji ca nici a mea nu-i mai breaza.NU STA nici ea o clipa linistita(nici cand doarme ca se foieste intruna[:D]) E o teroare sa o schimb si sa-i dau de mancare...sa am grija de ea...pt ca e o neastamparata. E ca argintu' viu.Cand se enerveaza pe viata.....[help]vai de capu'celui ce e langa ea[bang].Tipa,da din picioare,din maini....tranteste ce apuca....sper ca ii trece in curand[iartama] Azi dupa ce am schimbat-o,s-a enervat ca am schimbat-o(in filozofia ei trebuia sa o las cu kk la fund[:D]) si ca sa-mi arate ca e mai tare ca mine[greutati],a inceput sa-si rupa scutecu'[bang] Deci si noi ducem tot intr-un [duel] maria,[mamica] de Paula [fetita] si Miruna [ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici. Azi e ziua puiului meu si vreau sa ma laud cu printesa care acum e o bandita si jumatate.Inca nu merge dar incearca sa se ridice.Ieri era asa de haioasa .I-a jucariile si le arunca in spatele ei si ride.O scumpete.Ieri la dus i-am zis da-i lui mami jucaria mi-a zis nu nu,i-am zis da-i lui mami un pupic si ma pupa asa dulce pe obraz,ca-mi vine sa o maninc.Am domnisoara mamici scumpe .Sa traiasca puii nostri frumosi ca ei sint soarele vietii . La multi ani ptr toti sarbatoritii sa ma scuzati daca nu am facut la timp urarile ,ca eu mi-s mai aeriana de fel[:D] Ieri era o caldura toropitoare la noi si mai dadu si o ploaie din aia asa urita[bang] Acum printesa se uita la desene si ride singurica ca fratiorul merge la gradi.Are tort buunnnn dar ea nu va papa ca e de ciocolata si azi mai face si vaccinul[bang]saraca chiar de ziua ei.Va pupim dulce si va spun ca sint cea mai mindra mamica ,plutesc de fericire,puiul meu are azi un anisorrrrrrrrrrrrrrrrr[bibe][pup] http://community.webshots.com/user/catya106
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...