Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fete din Austria (10)


Recommended Posts

Floricelelor, Klavier, Tanja, unde vedeti voi sexy domne'?[ispita][wow] Eu vad numai burti si sunculite [:D] Sunteti niste dragute [bis] Si taticu' si taticu' mandru [^] de sexy mama [gravi], el asa trebuie sa ne vada mereu [olala][pofta] [:)] Asa Klavier, actioneaza [aerob], acum ca ai ceva timp liber si o sa te simti foarte bine, nu numai fizic, ca muncesti la sunculite, dar psihic, faptul ca nu esti numai mamica si sotie, ci si femeie [ispita] Eu am zis ca ma apuc din nou de tenis, probabil din primavara, cand e broscuta mai maricica, caci mi-am pus terenurile de tenis in drum [:D], fac 3 minute pana la terenuri YEAHHHHH [bis][cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
PREZENT!!![:D] Nu am avut internet ceva zile....si vaiiii ce rau a fost!Mai ales ca afara e tot urat....si cand era treaba gata si pitica dormea...eu!imi rodeam unghile! ALINAH ti-am vazut si eu burtica...esti o gravidutza tare frumoasa!!!Normal ca e mândru barbatelul de tine si burtica ta!!! Tu cat mai ai pana nasti?Ca eu sunt cu pluta pe aici!!!Nu stiu prea multe despre voi...decat asa din ce citesc....si vorba Tanjei...va cunosc pe cele care aveti,din poze! TORIA...dar te.ai pus pe munca nu gluma!Sa ai spor....acum ca am net o sa intru si pe msn cand e cuminte terorista! A inceput sa mearga,gata cu mersul in 4 labe...numai in picioare e...si mai vrea si sa fuga...si trage cate o trânta... Si normal cum ea a inceput sa mearga mama face sport non stop...ca nu sta cuminte o clipa! MADA...am vorbit cu ea luni cred...m-am sunat, avea chef de vorba[:D]...trebuie sa o sun si eu inainte sa plece in ro...si iti dau raportul si tie raportul Tori[:D] TANJA...mare baietelul tau...sa-ti traiasca....ai o bomboana de baiat!!! KLAVIER...."spor" la slabit!!! CAROLADA...spor si tie la lucru...si ...la cati mai multi clienti...sa faceti BANI!!!!:) ALEXA...nu ne pove nimic de printisorul mic? Hai ca va pup!!!Salutari la toata lumea!!! IOANA http://delialaryssa.fotopages.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, ura!prima zi cu soare aici la salzburg,pana acum a plouat cu galeata,sper sa ramana asa vremea. multumesc fetelor de urari,sper si voua sa va mearga bine la toate! eu o sa am musafiri din ro maine,prietena mea cea mai buna abia astept ,sper sa pot sa le arat cate ceva din orasul asta superb! un weekend frumos va urez [biz][:D] carolada www.camping-kasern-salzburg.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Nu sunt asa buna la scris,mai bine as putea sa va povestesc la tel. sau daca ne-am intalni.L-a durut burtica si am sa merg astazi sa-i cumpar ce a spus Babee,sper sa -l ajute.Acum inca nu face prea multe,doar mananca,doarme si o pisa pe mama,stiti cateodata mai dorm si el i-mi da desteptarea in acest mod ca vocea nu o strica deocamdata[8D][:D]. Tata e mandru,mai ales ca seamana tot cu el,cel putin deocamdata. Inca nu a reusit tata sa trimita pozele de la leptopul lui,dar cat de curand v-a promit. Peste 2 ore ajunge si mama la mine si abia astept. pupici dulci la toate[dual]. alexandra si bebe Alexander www.schloesslstube.com/bogendorf/de/default.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, E si tu acum Alinah toate femeile sunt sexy cu sau fara sunculite.Atata timp cat stiu sa se ingrijeasca cred ca si o femeie care are 90 kg ar fi atractiva daca si-ar pune in valoare calitatile care le are.Asa ca eu vad peste tot ,in acest forum doar femei sexy ,bine "dotate". Alex pentru durerile de burtica poti sa ii dai si SAB Simplex-Tropfen care e foarte bun.Pai [copil]tau este cuminte de la inceput fata de al meu care de cand l-am adus acasa din spital are o energie care nu prea vrea sa se consume.Credeti-ma ca si acuma la 7 luni nu are astampar,uneori este asa de obosit dar nu vrea sa doarma asa este de incapatanat;ii seamana lui taica-su.Dar oricum ar fi e bine ca sunt sanatosi. Ioana multumim pentru urari.Mie una mi se pare ca Stefanelul meu arata mult mai mare la cele 7 luni care le are.Carolada distractie placuta in acest week-end mai ales ca iti vine si prietena . Va urez un week-end placut la toate si sa speram ca va fi soare ca eu vreau sa fac duminica grill si vreau sa stau afara pe terasa asa ca trebuie sa fie cald. Va pup. http://community.webshots.com/user/catyrom LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vis-a-vis de sunculitze: ma dusei la fitness cu baietul obosit mort ca sa adoarma si sa-l las la Betreuung vreun ceas. aiurea. n-a inchis ochii pana la 11 jumate (si se sculase la 6 dimineatza cu ma-sa cu tot...) si fitnessul a inceput la 9. am reusit sa trag de niste fiare cu limita minima de kg vreo juma de ora, dupa care i-am auzit glasciorul exact cand se pregatea trainerul meu Jerson sa imi arate - in sfarsit - aparatele pentru burtoi. l-am luat si m-am dus acasa. (azi m-am trezit cu o febra musculara pe la brate, spate, piept de mor...) da' cel mai mishto fitness l-am facut cu Babee-Gabitza si cu Philipp prin Schönbrunn, m-a plimbat vreo 2 ceasuri prin toate coltzurile secrete ale parcului - si cred ca tocmai am iesit din depresia care ma chinuia de vreo saptamana. mai bine sa ma doara muschkii decat creierul, ce ziceti? A. Adriana (24 ani - 10.11.1979) + Adriana jr (2 ani si 8 luni - 21.09.2001) + Andrei (5 luni - 6.01.2004) + Dragos taticutzul (30 ani - 7.01.1974) http://photos.yahoo.com/apaler
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Cam slaba activitatea pe la noi,dar merge. Adriana acum m-am uitat si eu la pozele tale si vreau sa te felicit pentru frumosi tai copii sa-ti traiasca si sa-i ai sanatosi.Nici sotul nu-ti este mai prejos ,ce sa mai zic :sunteti o familie foarte frumoasa. Noi azi am stat la soare si ne-am balacit putin in piscina,speram ca si maine sa fie la fel de cald ca si azi. Tori cand ai zis ca pleci in Romania? Alex ce mai face micutul Alexander ? Alinahla tine [gravi]este in regula? VA pup pe toate si ne mai auzim http://community.webshots.com/user/catyrom LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetelor, nu stiu cum o fi a voi dar aci e o ploaie de aia sanatoasa cu tunete si fulgere[bang]dar era de prevazut ca prea a fost cald azi. maine cica e iar soare sa speram ca i asa.[:D] prietena mea inca n a venit o astept inca,sper s ajunga mai repede[:D] o seara buna carolada www.camping-kasern-salzburg.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e, tania, esti o dragutza, dar am pus si io pozele cele mai mishto, asta ca sa aiba toata lumea un shok cand ne vede in realitate! mai ales pe mine... ca din pacate nu-s toata ziua makiata si in loc de coada pianului stau la coada cratitzii... asta e. A. Adriana (10.11.1979) + Adriana jr (21.09.2001) + Andrei (6.01.2004) + Dragos taticutzul (7.01.1974) http://photos.yahoo.com/apaler
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana are dreptate Tanja ca sinteti o familie frumosa,sanatate si fericire sa aveti si multe bucurii sa va aduca copii in viata. Tanja eu plec abia pe 27 iulie acasa si ma intorc pe 28 august inapoi,mai am parte si anul asta de un concediu lung. Anto e mult mai bine acum Doamne ajuta si sper sa reusim sa ne intilnim in Romania ca ne desparte numai 200 de km ca la telefon ne auzim toata ziua. Alexandra nu ne mai scri nimic esti ocupata cu bebe si acum ai un pic de ajutor daca e mama la tine sa te mai odihnesti si tu ca o sa ai nevoie pentru mai tirziu. Carolada si aici a fost foarte cald si credeam ca vine furtuna mai tirziu asa arata de intunecat dar vad ca ne-a ocolit dar oare pina cand?acum sper sa mai fie si caldura ca de frig sintem satui,Alice a fost azi la lac sa faca baie eu merg maine daca nu ploua. Nelke mai un pic pleci in concediu sa ma suni sa-ti dau numarul de telefon ca ai promis ca ma vizitezi acasa ca aici stam prea departe una de alta. Catrinel ai aterizat pe meleagurile nemtesti cum a fost in concediu hai spunene si asteptam si pozeeeeeeeeeee. Ioana eu mai am luni si marti sa lucrez si dupa o sa avem iara timp sa ne mai vorbim pe msn ca a trecut cam mult timp,Madi a plecat sau nu?sa-i transmiti salutari de la mine si daca mai e aici sa intre si ea la o birfa mica. Noapte buna va doresc si vise placute. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...