Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fete din Austria (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tanja poti sa treci pe la mine dar numai daca mergi pe partea de jos,eu stau linga Timisoara 60 de km ,la Lugoj dar tu ai spus ca mergi pe la Deva cand intri la Nadlag,eu intru pe la Cenad e mult mai aproape de mine. Nu ai mers la strand azi?eu mi-am trimis copii si acum mai stau si eu linistita ca nu aveam chef de baie azi. O duminica placuta va doresc. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Tori totusi poate ca ajung dar nu promit nimic.Ieri am vrut sa ma duc la strand dar nu am costum de baie nici pana in ziua de azi,asa ca am stat acasa la soare si m-am balacit in piscina cu Stefanel al meu. Azi am fost la control cu el si in prezent are 9,400 kg si 71 cm,iar in rest totul este bine cu el in toate privintele.Maine se opereaza si sora mea cica chistul care il are ia afectat si ovarele si din cate spun doctori se poate sa fie si cancericen ,dar inca nu se stie.operatia dureaza 3 ore.Acum Dumnezeu sa o ajute. Alex tu ce vesti ne mai dai in legatura cu micutul Alexander? Tu cum te simti ,totul este in regula? A ajuns mama ta la tine? Resul fetelor pe unde sunteti? Acum va las ca trebuie sa imi intind rufele la uscat.Am spalat azi ca maine e sarbatoare cu cruce rosie.Stiati asta? Este Sf.ILIE Va pup si vorbim mai tarziu. http://community.webshots.com/user/catyrom LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] fetelor...eu moooooor de cald, stau ca o broasca latita in fata ventilatorului si ma vait pe capul lui Heli [mariaj] Tanja parca m-ai intrebat ...sunt in saptamana a 33-a...pe 11 septembrie se presupune ca ar trebui sa ne vedem cu [bibe] Sanatate multa surorii tale, unde are chistul? Nu trebuie sa va ingrijorati pana nu va vin rezultatele, nu rezolvati nimic facandu-va stres de dinainte, abia la testul anatomopatologic se poate da un verdict...ce nu-mi plac doctorii care baga spaima in tine..."ca s-ar putea...", fara sa astepte rezultatele [V]. In fond orice formatie tumorala (chist) poate fi...ceva rau, dar pana acolo mai e. Capul sus si fiti optimiste! Cu incredere treceti peste greutati. Eu am partea stanga scoasa de la o formatiune...si maica-mea mai ca a inebunit pana au venit rezultatele...si ce-a rezolvat? Si-a scos o mie de peri albi si tot acelasi rezultat a venit, n-a schimbat mersul lucrurilor. Fiti optimiste! Un vecin s-a apucat sa dea gauri in pereti, imi vine sa-l strang de gat [bruta]. Klavier, [:-)))][:-)))] pentru "cozi"...iar cu pozele...eu te-am vazut, si chiar daca erai bortosica bine in 8 luni, tot aratai bine [bis].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna , si aici e cald in sfarsit desi nu mi place prea mult cand e f.cald,oricum aici la camping e mai racoare decat in oras[bis][8D] mi au venit prietenii din ro ieri le am aratat orasul,le a placut dar am mers o gramada eram franti seara.nu va mai zic ca am fost la muzeul berii unde ne au dat un covrig si 2 beri de caciula[cheers]va dati seama cum eram[alcool]noroc ca dupa aia ne am dus la castelul hellbrun si ne au udat la fantani,asa ca ne am revenit[:D][bis]o sa va pun poze cand oi avea timp.la dom am prins si oleaca din slujba a fost superb,canta un cor de copii[bis]am fost si cu vaporasul pe salzach si ne a leganat in ritm de vals[bis][cool] sper ca sunteti toate bine sanatoase si familiile voastre si va bucurati de vremea asta frumoasa va pup carolada www.camping-kasern-salzburg.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Noi suntem bine,dar prea mult timp nu am,voi stiti mai bine cat de ocupata esti in timpul asta.Acum doarme mai mult si seara de trezeste de 2 ori,asta de 3 zile.Pentru dureri de burtica am primit supozitoare si sunt bune. Inca nu am pozele acasa,dar sper cat de curand. Pupici,mergem acum la plimbare. alexandra si bebe Alexander www.schloesslstube.com/bogendorf/de/default.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna , Va multumesc pentru incurajari Alinah dar oricum eu nu sunt chiar asa de fricoasa ca sora si mama mea,dar de asta e. Chistul este uterin dar se pare ca s-a intins pana la ovare si de aceea trebuie sa ii scoata tot afara dupa aceea nemai putand avea copii.Chiar daca nu ma inteleg bine cu sora mea nu ii pot vrea rau si ma rog sa -i fie bine. La mine ploua si asa mor ca doar ce-am spalat rufele si nu le pot lasa afara. Dar asta este poate ca in august cand plec si eu in Romania mai prind si eu ceva plaja ca mie un dor de ea . Va pup si restul fetelor mai dati si voi cate un semn de viata . http://community.webshots.com/user/catyrom LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bai, are Andrei febra mare (39 jumate) si nu stiu ce sa-i mai fac, altceva nu are nimic nimic, nici racit, nici bube, la doctor a fost ok, si sta saracu lipit de mine si scanceste si mi se rupe inima... i-am luat pipi sa facem un test de posibila infectie, ii dau musetel, baie in musetel, mexalen in fundulet, altceva nu mai stiu sa ii mai fac... uf. va mai tin la curent. A. Adriana (10.11.1979) + Adriana jr (21.09.2001) + Andrei (6.01.2004) + Dragos taticutzul (7.01.1974) http://photos.yahoo.com/apaler
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...