Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fete din Austria (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
BINE AI REVENIT!.Se pare ca acum ne-am inmultit cu inca un [baietel]ca [fetita]avem destule:))))))) Cum se simte micutul ALEXANDER in noua lui casa? Doarme mult ,plange,cand ai timp sa ne zici mai multe si poate ca ii faci si niste poze sa il vedem si noi.Eu ma bucur ca esti iara printre noi chiar daca nu o sa ai asa mult timp ca inainte sa ne scri. Eu ieri nu am alergat pentru ca a fost o ploaie de nu vedeai la jumatate de metru in fata,dar am facut la aparat cam 20 de minute .Sotul meu radea de mine :mi-a zis ca pot sa ma duc sa alerg ca asa fac si un dus rece de nu imi mai trebuie spalat 2 saptamani.[copil] meu imi alearga cu premergatorul toata casa iar noua lui pasiune este cablul de la telefonul fix de care vrea sa traga mai mereu.Se pare ca dintisori lui se lasa asteptati,se vede unul jos dar nu prea mai vrea nici asta sa iasa.Poate ca azi voi reusi sa pun si noile poze in calculator si in album ca sa le vedeti. Acum ma duc sa mananc ca mi-a gatit sotul tot fiind liber .Si poate ca in seara asta vom lua o [cina2]si poate vom ajunge si [9cer]dupa putina [ispita]si [pathot]:))))))))).Dar cine stie daca ne va lasa micul meu print STEFAN. Va pup pe toate si ne auzim mai tarziu. http://community.webshots.com/user/catyrom LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! TANJA...se pare ca noi mai mult bantuim pe aici...se vede ca suntem casnice[:D] Fetele cu munca... TORIA?Matinala si harnicutza..o noua zi de munca,nu? MADA....spor la cumparaturi...si sa-mi spui si mie ce s-a mai deschis la Excalibur!!!Saptamana viitoare poate tragem si noi o fuga! Alexandra,cum e cu bebe acasa?Eu cateva luni pana m-am obisnuit si eu...stateam ca pe ace zi si noapte...numai langa ea eram...putin daca gemea eram prezenta...in mai putin de o saptamana am consumat un pachet mare de pampers[:D]...sa nu cumva sa stea fata uda la fundulet[bang]...ce stiam si eu singurica si fara pic de experianta,nu-ti spun cand i-am facut prima baitza,ce emotii pe mine....dar uite ca a crescut-o mami mica....mare si sanatoasa! Sa te ajute Dumnezeu si pe tine sa-ti fie usor!!! Salutari tuturor fetelor...eu am plecat la calcat[q] Pe mai tarziu! IOANA http://delialaryssa.fotopages.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Daca ar fi asa de bine cum a fost noaptea trecuta,ar fi o minune.A papat si a dormit,doua runde la mami si apoi in patut.Acum doarme si eu m-am apucat sa spal-cred ca am in jur de 6 masini,am sa ma distrez[xx(].Astazi mergem la primarie sa ne anuntam prezenta,pe la farmacie si unde mamei ii place asa mult la BIPA. Pupici dulci [dual]si va tin la curent,si poze am sa pun cat de curand. alexabdra si bebe ALEXANDER www.schloesslstube.com/bogendorf/de/default.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexandra si Alexander- bine ati revenit.Sanatate multa multa si nopti linistite, bebe papacios si tu nu te ambala asa tare cu toate, ca te obosesti prea tare.Bebe e prioritatea ta acum.[pup] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' http://www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html http://community.webshots.com/user/babee11 http://community.webshots.com/user/phillip0602 Iubi si Phillip (6.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta si din recele si frigurosul Steiermark, ALEXANDRA sa de-a Domnul ca micutul Alexandersa fie tot timpul asa cuminte si mancacios ,dar pe langa astea sa fie si sanatos si sa creasca mare si frumos. IOANA e bine ca bantuim noi pentru toata lumea.Mie una imi face placere sa scriu pe forum asa ca nu am de ce sa ma plang de ceva.Sa sti ca si eu am fost la fel ca si tine cand am nascut si am venit acasa cu Stefan.Pentru ca seara eram tot timpul singura ,sotul meu lucrand numai de seara mi-a fost foarte greu la inceput fiind si o mama incepatoare.Cum il simteam pampersul putin umflat de pipi il si schimbam de sa nu cumva sa il jeneze si sa nu poata sa doarma,cum se misca putin eram langa el sa nu cumva sa se intample ceva cu el.Dar uite ca timpul a trecut si Stefan al meu a crescut si imi este sanatos si ma rog Domnului asa sa fie toata viata daca e posibil. Asa da de-a Domnul sa fie toata lumea ,sanatoasa ca asta e cel mai important lucru. vorbim mai tarziu. http://community.webshots.com/user/catyrom LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici sint Tanja,eu acum ma pregatesc sa merg la culcare trebuie sa merg la lucru pina joi in fiecare zi[q] acum cand m-am invatat sa stau acasa.Aici e frig foarte frig si tot ploua deja mi sa pus pe suflet de atata ploaie,abia astept sa plec acasa poate e mai cald ca aici. Alexandra mai incet cu lucru pentru inca o luna si dupa poti asa incet,ai nevoie de odihna acuma nu te ambala asa,mai arata si la sot cum merge masina de spalat.Cand vine mama ta? Tanja ai pus pozele noi sa le vad si eu? Noapte buna va doresc si somn usor. Ioana [pup] de la noi pentru voi si cand ai timp mai da un semn pe msn.Salutari la Madi. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa traiesti, Alexander !!! sa cresti mare, sanatos, bucuros si sa aiba mamica ta rabdare multa, ca nici nu stii cum trece timpul si te faci mare si ne intalnim la o bere intre generatii de soacre si tineret!! Tanja, al tau cat e de mare? (scuzati nestiinta, dar cum fusei absenta habar n-am de cele mai elementare lucruri!) (poate se indura cineva si mai face o lista cu cine ce copii are si cat de mari sunt! bitte!) Amelia e bine, am fost acum cateva saptamani impreuna in Metro si i-am admirat fetita si nu numai. zicea ca nu a mai avut acces la internet pentru ca s-a mutat sotul ei cu serviciul si era cam departe ca sa mearga regulat. dar vor sa isi puna Priority si atunci o sa fie mai lejer. va las acum, tre sa prepar trei biberoane pt la noapte ca stimabilul nu mai vrea tzitzi decat din an in pasti si mai nou se scoala cu foame. pa! Adriana Adriana (24 ani - 10.11.1979) + Adriana jr (2 ani si 8 luni - 21.09.2001) + Andrei (5 luni - 6.01.2004) + Dragos taticutzul (30 ani - 7.01.1974) http://photos.yahoo.com/apaler
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] fetelor Alexa, bine ai revenit acasa cu [bibe] sanatos si mancacios! [bis] Eu am fost plecata mai tot weekendul, ca de obicei, iar azi m-am pus pe retusat un picut si descarcat fotografii cu duiumul la Schlecker ca au oferta a' mai buna. Si inca mai am ... Klavier, bine ai mai revenit si pe la noi, ma bucur sa aud de tine, ca esti bine, iar [copil][copil] sanatosi si voiosi, vad ca vii cu propuneri [olala]...ma bate gandul, dar cam greut in perioada imediat urmatoare. Salut-o pe Amelia din partea mea si pe pitica ei, eu ma gandeam ca poate au plecat inapoi in Ro sau alte meleaguri. Justasmallkiss...sunt la vanatoare virtuala mai tot timpul, chiar am gasit camera de bebei frumusica si lejera...nu-mi place incarcat...urmeaza sa-l vanez pe sufeltel cand are fereastra de la job sa dam fugutza. [gravi] mea e bine, parca s-a mai rotunjit [:D], incepem sa punem suncuta probabil pentru cand iesim din burtica sa ne tina de caldurica [^] Am fugit sa intind rufele, caci le-am lasat deja o ora sa zaca in masina de spalat.[rufe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...