Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

diferenta de varsta !


Recommended Posts

evo, imi dau si eu cu parerea...asa este nu conteaza varsta, dar conteaza ceea ce vor ambii parteneri. cunosc cazuri cand partenera era prea tanara fata de sot si cu mai multa pofta de viata si distractii...el ,deja trecut de prima tinerete, nu mai avea acel suflu pentru distractii si de multe ori trebuia sa existe compromisuri de ambele parti, lucru de multe ori suparator. in general este bine ca partenerii sa aibe temperamente asmanatoare. olga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns
nu se poate generaliza...in mod teoretic varsta nu ar trebui sa constituie o piedica in calea uneio relatii armonioase si fericite,dar sunt cazuri si cazuri. Si intre mine si sotul meu este o diferenta destul de mare..acum 4 ani cand ne-m cunoscut nici nu se punea problema sa gandesc macar ca ar putea interveni probleme..chiar acum cateva luni daca ma intrebai spuneam la fel...acum insa..nu mai sunt sigura de nimic. Acolo unde este dragoste,mergi pe incredere,pe ce.ti spune inima si daca odata vei ajunge sa te desparti de omul iubit,macar ai satisfactia si bucuria clipelor minunate de iubire neconditionata. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce poze noi cu puisorul(1 an si 7 luni) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/anca20_ro/album?.dir=/5ee0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Si intre mine si sotul meu este o diferenta destul de mare..acum 4 ani cand ne-m cunoscut nici nu se punea problema sa gandesc macar ca ar putea interveni probleme..chiar acum cateva luni daca ma intrebai spuneam la fel...acum insa..nu mai sunt sigura de nimic.
Nu-mi spune! [bang] Nu facuseti voi un club?!?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi este o diferenta de 9ani dar nu ma deranjeaza , prietenii nostrii sunt de varsta apropiata cu el sau de varsta apropiata cu mine!Cel mai mult i-mi place ca am de la cine invata lucruri foarte multe!Eu am 22 ani , el are 31. Faptul ca nu gaseam un baiat care sa stie ce e sensibilitatea , sa-ti daruiasca o floare , sa fie manierat si cu bun simt m-a facut sa-mi indrept atentia spre baieti mai mari decat mine si ma bucur ca l-am gasit pe EL. Nu ma intereseaza ce zice lumea , eu traiesc cu el nu cu lumea! Avem o familie fericita implinita de nasterea baietelului nostru adorat! Va dorim tot binele din lume si numai casnicii fericite![bis](indiferent de diferenta de varsta) Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu le-am trait pe amandoua: primul meu partener era cu 2 ani mai mare ca mine si nu ne-am inteles deloc. sotzul meu e cu 13 ani mai mare decat mine si e pur si simplu perfect pentru mine! imi ofera tot ce am nevoie: tandrete, sprijin, prietenie, este pur si simplu fantastic. Si i-am spus-o [;)] Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

8,9,10,15 ani.MAi merge . 20,25 etc.e cam mult.Nu e vorba nu mai de cit de mult va intelegeti si va iubiti ca asta exista si la cei mai tineri.Ginditiva si la copii.si ce a mai zis OLGa in mesajul ei.VA doresc sa va merga bine si peste 10,20, 30 ani si mie la fel. [pup] Lidia ,Tiara si David D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc din suflet pentru binevointa de care dati dovada .. imi place la nebunie forumul asta .. .. ce sa va mai spun .. ma simt mai matur decat ceilalti la varsta mea .. pot sa zic ca ma impac mult mai bine cu femeile mai mari ca mine .. nu cred ca as avea rabdare sa stau cu o fata de varsta mea .. sau daca exista o fata tanara si matura eu nu am avut ocazia sa o intalnesc .. ne iubim foarte mult .. nu credeam ca se va ajunge asa departe .. pana acum un lucru singur am invatat nimik nu e imposibil .. poate mai greu de realizat dar nu imposibil .. zilele trecute am avut o discutie si mi-a reprosat niste greseli .. unele intemeiate .. altele nu .. simteam nevoia sa ma descarc cumva .. sa aflu cum au decurs relatiile voastre .. sunt multe de zis dar nu vreau sa le fac publice .. in final sper sa iasa bine .. sau mai bine .. cum o vrea Dumnezeu .. va doresc sa fiti fericite alaturi de persoana iubita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...