Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

aparatele de epilat.da sau nu?!


Recommended Posts

Multumesc frumos de lamuriri, cre' ca prima achizitie pe care o s-o fac dupa ce nasc o sa fie un Braun...ca acu n-am nevoie, lama e suficienta o data la doua saptamini...deh, sint si hormonii astia buni la ceva [:D] Iren burticoasa [grasa]& Bogdanelu nazdravanu [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu folosesc Philips , dar nu a fost asa de ieftin ca al vostru am dat pe el 65$[:0],dar sunt foarteeeeeeeeeeeeeeee multumita de el , si nu-mi pare rau.Il folosesc de 1,5 an numai ,dar il folosesc cu drag. La inceput e foarte dureros dar te obisnuiesti.Mie una nici nu-mi creste par sub piele dupa epilare, depinde si de elasticitatea pielii cred. O prietena de-a mea si-a luat braun si i s-a ars motorasul sau acumulatorul acela nu stiu.Aveti grija de unde cumparati produsul si sa va dea garantie si mai ales incercati-l inainte de a-l cumpara!!!!!!!!! Spor la epilat! Elena&baby girl[zana](DPN 24oct.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am un Phillips,cumparat in Romania acum 4 ani si tare bine ma impac cu el.In plus de cind ma epilez cu aparatul, parul de pe picioare s-a mai rarit,eu ma fac cam o data la doua luni. Spor la epilat Corina si Anna nazdravana!![fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna! si eu tot un Philips am dar[bang][bang][bang]cum suportati voi durerea ??????????????????? de aproape 1 an de cand il am numai o data m-am facut si numai un sfert de picior ,atat am reusit ,ma suiam pe pereti de durere.si nici nu am mai avut curaj de atunci sa mai incerc.poate am facut eu ceva gresit sau...... stiu ce de m-a durut atat de tare[bang][bang][bang]luminati-ma si pe mine!!!!!!sau trebuie sa trag vreo dusca inainte sa ma apuc de asa ceva?????? pupici dulci[pup] Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai doare mai tare cind parul e lung si des.De aceea eu ma epilez cind parul are lungimea de aproximativ o jumatate de centimetru.Incearca asa,si ai sa vezi ca nu doare chiar asa de tare!! Corina si Anna nazdravana!![fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brrr... de 4-5 ani de cand am aparatul tot nu m-am obisnuit cu durerea![bang] Cred ca nu am dram de masochism! Il folosesc dupa epilarea cu ceara, la vreo doua zile, curata ce a ramas sau ce s-a rupt, nu doare asa tare. Dar sa-l folosesc singurel .... jamais! Roxana&Ruxandra http://community.webshots.com/user/aquariusrpro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu folosesc de ani de zile cu succes tot un Philips. M-am obisnuit atat de mult cu el incat acum nu mai simt nici o durere cand ma fac axial sau pe picioare. Ma uit la TV, cu o mana dau clik-uri pe calculator si cu alta tin aparatul[:D] In zona inghinala e alta poveste. Aici orice as face nu reusesc sa trec de anumite zone. Ma doare si pace. Am incercat cu toate metodele posibile care la altzii au avut succese, dar pana in ziua de azi la mine nu a tzinut nici una. Nici eu nu folosesc sistemul de racire. In primul rand, asa cum am spus , pe picioare nu ma doare chiar deloc si in al doilea rand ma enerveaza cand incepe sa se topeasca si sunt fleashca . Si daca mi se umezesc firele de par parca nu le mai apuca bine aparatul. In Ro am un Braun, dar e de pe vremea lui Stefan cel Mare si cred ca i s-au cam tocit pensetele.[:)] Am fost multzumita de el, ca dovada ca il tzin si acum la loc de cinste.
Pt mine aparatul de epilat e indispensabil. M-am obisnut atat de mult cu el, incat cred ca as muri daca ar trebui sa ma duc pe undeva si sa il fi uitat acasa. Cred ca in clasament, dupa periutza de dintzi ocupa locul doi. Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...