Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

aparatele de epilat.da sau nu?!


Recommended Posts

Categoric un DA pt aparatele de depilat. Si eu am tot un Philips de vreo 4 ani si e f bun. La inceput faceam bubite, dar apoi am invatat sa ma depilez numai dupa o baie cand firele de par se smulg f usor,sa folosesc un produs antiseptic sau naturit dupa depilare si sa am grija ca pielea sa fie f bine hidratata cu crema. Pupici si spor la depilat, Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul răspuns
DA pentru aparatul de epilat.Am si eu Braun si sunt foarte multumita de el.La inceput ma durea cand il foloseam,dar acum aproape ca nun mai simt nimic.Eu ma epilez cand e parul foarte mic ca nu doare asa de tare. Eu am o mica problema,dupa ce ma epilez sunt iritata(punctulete rosii) vreo doua zile.Stiti vre-un remediu sa nu ma mai irit dupa ce ma epilez? Va rog! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt Pro aparatelor de epilat, dar(ca intotdeauna exista si un dar) sora mea nu-l poate folosi pentru ca ii firul de par ii creste sub pile si se umple de cosuri si abia abia mai iese firul la suprafata...deci ea e CONTRA aparatului de epilat... Cred ca depinde si de grosimea firului de par si mai ales de volum...dau si cu presupusul[alcool][alcool][alcool] Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos http://www.bebelusi.home.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Eu am folosit aparat de epilat Braun. Am fost si sunt incantata de el insa de vreo 3 ani folosesc crema de epilat. E adevart nu Veet insa sunt super incantata de ea. E foarte buna si in 4 min m-am epilat pe picioare si anghinal si la subrat. E super comod si nu am avut nici o problema ( crescut par mai repede, sub pile...). DEci in concluzie crema e pe rimul loc. O zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am incercat de la o prietena dar m-a durut...o sa-mi iau si eu unul pt. fica-mea care il are des si foarte vizibil.Daca se epileaza cu crema si la o saptamana cu aparat(cand e mai mic si rara)nu credeti ca ar fi bine? Cu ocazia asta il voi folosii si eu. PS-fica-mea are 13 ani. Eu m-am gandit sa iau un Braun. maria,[mamica] de Paula [fetita] si Miruna [ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult pt. raspunsuri. Misiune indeplinita!Mi-am luat un Philips.[bis] Mi l-am luat pe cel cu masaj,nu cu gel... Din info culese se spune ca e mai bun asta cu masaj.Face bine la circulatie[:D] Imi este atat de drag de nu va spun.Se pare ca-i jucaria mea preferata.[:D] Senx![:D][:D] ange,mamica de 2 ori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot un Braun Silkepil am, de 1 an si jumatate. Ma fac doar pe gambe si inghinal, pe langa slip. M-a durut la inceput, acum m-am obisnuit. La mine problema e ca-mi sparge capilarele, pe exterior si incerc sa ma fac mai rar... http://community.webshots.com/user/freediaro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ange felicitari pt. noua achizitie!Iti doresc sa te inpaci bine cu el!eu nu am mai incercat dar cat de curand imi iau inima in dinti si il bag pe picioare iar ,sper sa rezit de data aceasta[bang][bang][bang] va pup Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...