Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

moldoveni din toate colturile (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ingros si eu randurile moldovencelor si o iau si pe fii-mea cu mine! Suntem din Galati si suntem mandre ca suntem moldovence. Ce au altii cu noi? Sunt invidioase! Doar se spune ca cele mai frumoase femei din tara sunt moldovencele. Liliana&[copil] Andra-Maria http://community.webshots.com/user/liliac1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, si eu sunt ieseanca get-beget(nu m-ati trecut pe lista)[il],si sas titi ca spusele ca iesencele sunt cele mai frumoase are radacini si demonstratii,NU? va pup si chiar mi-ar place sa cunosc ceva mamici din iasi ,si eu am doi copii si uneori ar fi fain sa mai conversez cu alte mamici. vreo mami sta prin podu-ros,nicolina? numai bine gulshan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Hei!Moldoveni!trezirea!Ca ne vin [url="http://www.ziaruldeiasi.ro/local/iasi/02.ro.html"]oameni mari[/url]in vizeta![:D] Ia sa facem noi un sondaj,sa mai invioram sectiunea noastra: 1.Unde ati fost in concedii/vacante? 2....meyy! nu-mi mai vine nik in creier...na, ca vreau si eu sa fac un lucru bun si ajung sa ma bag ca musca in lapte [:D] Ia veniti repede cu idei!sa aratam noi la restul lumii ca suntem harnici! Haideti moldovenii!!! [bis][bis][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu, si eu repede pe lista! [il] Sunt ieseanca get-beget... traita in Iasi, si ieseanca, respectiv moldoveanca convinsa! La intrebarea "ce au oltenii" cu noi, as zice... WHO CARES???? De obicei, cand cineva are intr-adevar un "dinte" impotriva altcuiva, il are din invidie! Iar noi suntem frumoase, gospodine, vesele, sociabile.... mai completati si voi... Na, ca v-am dat subiect de peroratziune mai fetili mai! I pup ya! [bis] Kittutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gulshan, Unde erai mai mama mai pana acum 1 luna de nu te-am vazut? Noi stateam in Nicolina, cam a 2-a statie de tramvai spre CUG. Deci, da! Si eu sunt moldoveanca. Ieseanca get-beget. Doar ca mi-am luat sot bucurestean si de o luna m-am facut sudista [:D]. Da de abia astept sa ma intorc acasuca la mine in vizita. Ca asa o promis sotul.. macar de 2-3 ori/an mergem la ai mei in vizita. Eu sunt convinsa ca mare parte dintre noi ne cunoastem, dar cu nick-urile astea ne putem si injura fara sa stim pe cine injuram [:D]. De ex. eu cu lilanda, prietenele cele mai bune din lume pana acum 5 luni cand eu am nascut si ea s-a stramutat in Danemarca, ne-am regasit zilele trecute aici pe forum. Deci vreo 5 luni ne=am invartit cam in aceleasi "cercuri" da fara sa stim una de alta. Asa ca poate mai scapam ceva hint-uri despre noi sa ne recunoasca lumea. Pe mine de ex. ma cheama de fapt Betty [:D] Multi pupici pt. mamici si pt. pitici Oake si Bebitza http://community.webshots.com/user/bebitza_vlad
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...