Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dâmbovitza nu apare nimeni pe aici ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sotul meu se pune?[:D] ca tot il chinui eu cu dependenta mea pentru [dc]!!!!![:D] E din Gura Foii la 3 km de Gaesti!!!! Suntem nasi pe 31 iulie in Gaesti!!![cheers] Pupici [pup] si sper sa fiti cat mai multe fete!!![grup] Nally [mamica] si [copil]Sebastian (14.04.2004) http://community.webshots.com/user/nally116 http://www.desprecopii.com/albumphoto/folderview.asp?bid=9&folder=Alina%20Nitu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura B ,eu am fost o singura data la Bezdead ,sipot spune ca este RAIUL PE PAMÀNT ,si nu am stat asa mult acolo ,dar este fff frumos. Sigur ca si asta se ia in calcul. Milena unde mai precis vei merge in Ro.,ca si eu voi ajuge dar prin august ? Daca nu poate ne vom vedea aici in Elvetzia. Totul este bine când se termina cu bine ! Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma bucur ca sinteti asa multe din Dimbovita. Eu n-am ajuns anul asta pe acolo dar la anul sigur o sa merg. Am fost anul trecut si nu mi s-a parut ca sau schimbat prea multe dar oricum de cite ori merg ma simt asa bine acolo "ma simt acasa". Va pupici Dana si Joshua http://members.rogers.com/joshuas/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai noi o sa plecam in Romania pe 17 luna asta si ne intoarcem pe 8 august.Parintii mei locuiesc in Aninoasa, foarte aproape de Targoviste, numai ce treci raul.Problema e ca din toata vacanta asta primele cinci zile vom ramane cu parintii mei ,o saptamana mergem la mare, apoi pe la Brasov la socrii. Probabil ca eu voi mai ajunge la Targoviste intre 3 si 6 august. Moreni nu trebuie sa fie prea departe, stiu ca aveam colegi care veneau de acolo, dar dupa atata timp cred ca abia i-as mai recunoaste, de numele lor nici atat. Daca nu ne intersectam pe acolo, poate reusim sa ne vedem pe aici, ca nu-s distantele chiar asa teribile. Cat despre Targoviste, mie anul trecut mi-a lasat o impresie buna , parca e mai curat si mai amenajat, dar ma enerveaza ideea asta de a construi toate trotuarele si zonele pietonale cu pavajul ala in bucatele rosu si alb, am vazut ca oamenii le zic "biscuiti" .Poate e mai practic ca le inlocuiesc una doua, dar e urat rau de tot mai ales cu tot felul de modelase.Da vorba memei mele, decat cu asfalt plin de gropi, mai bine asa.Am inteles ca vremea e ciudata rau pe la noi, oricum pana ajungem sper ca apar pepenii la piata si macar la sarbi sa gasim rosii gustoase.Copilul meu e la parinti doua luni si se simte minunat, toata ziua ar sta afara,nu a avut nici o problema de sanatate , a inceput sa manance extrem de bine. Chiar daca mereu am dorit sa plec in alte locuri, o parte din mine isi va regasi acel acasa printre dealurile vechii Cetati de scaun.Va aduceti aminte de versurile unui cantec popular "foaie verde foi ca vita / Cand eram pe Ialomita....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...