Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Iasi (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
LA MULTI ANI ,DRAGA MATEI!!![s][s][s] Sa cresti mare,sanatos....si-n curind fara pampers[:D][:D]!! Am inteles ca intreaga America te sarbatoreste astazi,asa ca ne grabim si noi,3 romani autentici sa te felicitam[:D]!! Distractie placuta si....multe multe cadouri si surprize placute!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaleleuuu,ce intilneala se arata la orizont! 18 IULIE 2004 ora 9 dimineata(deh e destul de cald acum) sau 17-17,30-eu prefer dupa amiaza,dar ma supun majoritatii: Gradina Botanica - sera principala si apoi vedem noi incotro! 1.Cristina ,Mihnea si Cristi Cine mai doreste,cine mai pofteste,il trec pe listutza![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,fetelor! In sfirsit ne-am intors si noi acasa! N-am avut inca timp sa va citesc,dar am vazut ca planuiti o intilnire.Contati si pe noi!De data asta! Spun si eu La multi ani copilasilor care au implinit anisorii,numai bine si tot ce-si doresc! In rest,o zi buna si mai stau pe aici! [mamica]Teodorei[gravi]in 34 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi am prefera dimineata, daca se poate. preiua listuta doar cat sa ne adaug pe noi si pe Gabriela, apoi va las pe voi. Gradina Botanica - sera principala si apoi vedem noi incotro! 1. Cristina ,Mihnea si Cristi 2. Gabriela, Otto, Matei si... tati??? 3. Patrick, Andra, Cristina si Cristi Noi sambata plecam spre tara si nu o sa mai aparem pres des sapt. viitoare pe aici, dar ma informez eu ce si cum. Abia astept sa ne vedem! [pup] PS: Cristina, scuze, eu am inteles fix invers, ca vreti dimineata... Dupa-amiaza am vrea sa mergem la un gratar daca e vremea frumoasa, cu niste amici. Dar si noi ne supunem majoritatii. Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor daca nu s-o prabushi unul dintre avioane pe 18 cred ca sunt si eu in Iasi.[:p] Deci de mine nu scapatzi ca abia astept sa va vad[pup] Eu nu am bebe si la mine orice ora ar fi OK, dar daca e musai sa ne spunem parerea si eu votez cu Cristina, mamica lui Mihnea cel posnas[:I] Abia astept sa va vad ![flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...