Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Iasi (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Uite ca reusesc si eu sa scriu citeva rinduri. Talent de povestitor nu am ,dar cred ca: A FOST SUUUUPER ,este suficient ! Avem niste copiii extraordinari de cuminti[:p] si dragalasi si sint foarte fericita ca am reusit sa ne intilnim.Din pacate timpul a trecut prea repede si cu ochii dupa ai nostri nazdravani am reusit sa vorbim prea putin. Au fost la intilneala: - Tinatache cu sotul si copiii ei extraordinari de frumosi si cuminti. - Gabriela Gasner cu baietii ei nazdravani si taticul lor. - Gabi(Acvi) cu Alex mare gimnast si tati. - Carmen cu Alex mic dar curajos,care merge la cele 11 luni la fel de bine ca un copil de 1 an si 2-3 luni. - Cristina(Palmyrah2002)cu Mihnea(born to be wild) si mai tirziu si cu tati. - Carmenp cu burtica si Ionutz - Elena cu minunatia Erica si tati Vio care a promis ca-si va cumpara cit de curind o pusca cu luneta.Deh,la citi baietei se invirt in jurul printzesei lui,e si cazul[:D] - Ymellda cu dragalasa Andra. Ca sa le fac in ciuda fetelor care au plecat([:D]glumesc evident)vreau sa va spun ca am petrecut de minune la Terasa Monte Carlo,asta dupa ce la Vinatorul ne-am "lovit" de aceeasi proasta servire de ani in sir. So..Carmen,Alex si Ladi,Gabi(Acvi)Alex si Titel,me,Mihnea si Cristi,ne-am distrat pe cinste si promitem sa repetam "pitrecerea"cit mai repede. Vero drum bun si mult soare,apa calda si senina,chiar daca mesajul meu este intirziat si ne auzim in septembrie! De pe 2 august pina pe 23 sint si eu in concediu,asa incit din pacate nu pot intra pe net. [flo]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prietena mea Cristina,mama a doua fetite,una de aproape patru ani si una de 11 luni,a intrat in operatie(la bucuresti)de tumoare la plaman,azi la ora 9,45.Speram ,daca este totul bine si nu apar complicatii,sa iasa din operatie pana pe la ora 14.Va rog,doar,daca vreti sa fiti alaturi de ea , sa-i tineti pumnii si sa spuneti o rugaciune in ajutorul ei ! Va multumesc! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de a se hotara sa mearga la operatie,a tinut un tratament naturist timp de 42 de zile,bazat pe ceaiuri si sucuri de legume strecurate.A slabit vre-o zece kg,dar nu s-a intamplat nimic la nivel de tumora...asa ca a trebuit sa mearga la operatie.In schimb nu a renuntat la ceaiuri.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...