Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Iasi (5)


Recommended Posts

Fetelor dragi mii de scuze! Imi pare tare rau ca nu am putut ajunge duminica.[V] Eu duminica am "trait" dupa alt fus orar. Am reusit sa ma trezesc abia la ora 1 dupaamiaza. Sper ca pana voi pleca se vor mai organiza si alte intalniri si o sa reusesc sa va revad.[flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adriana, multa sanatate prietenei tale. Fetelor, mi-am dus copiii la bunici si nu-s obisnuita fara sa ma traga unul de picior, altul sa-mi arata nu stiu ce...E prea multa liniste in casa...Si deja imi este dor de ei. Am si sunat mai inainte, cum am ajuns sa vad care e situatia. Pe Matei l-am lasat dormind, iar otto se pregatea de culcare. Va pup si concediu placut, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralucami
Fetelor dragi mii de scuze! Imi pare tare rau ca nu am putut ajunge duminica.[V] Eu duminica am "trait" dupa alt fus orar. Am reusit sa ma trezesc abia la ora 1 dupaamiaza. Sper ca pana voi pleca se vor mai organiza si alte intalniri si o sa reusesc sa va revad.[flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Raluca cit mai stai in Iasi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, sa dea Dumnezeu sa reuseasca operatia! Multa sanatate! Gabi, ...da' mai rau fara rau, nu? Raluca, trebuie sa ne revedem. Vio mi-a mincat urechile tot intrebindu-ma unde esti si daca ai mai scris pe forum. O zi minunata tuturor! Elena si Erica Dumnezeu judeca pomul dupa roade, nu dupa radacini. (6.februarie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina , in ritmul in care se misca astia de la pasapoarte, cred ca o sa mai stau inca vreo 2 luni in Ro, mai exact pana pe la sf lunii septembrie.
Elena si eu imi doresc sa va revad si sa o admir pe printesa voastra. [pup] Ma uit la pozele tale si nu imi vine sa cred cum a trecut timpul si ce pui frumos ai. Pt Vio am vesti proaste[:)]: sake nu am adus dar cred ca e buna si o bere rece 100% romaneasca. [bere]
Va pup si sincer imi pare rau ca nu am ajuns. Acum mi-am intrat in ritm: ma pot trezi dimineata fara nici o problema.[:I] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai,fetelor nu va mai invirtiti in jurul subiectului[:D],pe cind intilnirea,haideti ca eu m-am obisnuit sa nu mai gatesc in w-e [:D],si nu vreau sa-mi schimb asa repede obiceiul!! Elena,da' de noi cei cu baietii,nu intreba Vio nimic[:D]??Apropo,si-a luat pusca sau inca nu[:D]?? Pupici tuturor!! Gabi[flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, Doamne Adriana, sa ii dea Dumnezeu santatate prietenie tale si familiei ei putere sa poata trece peste necazul asta! E cumplit, fara cuvinte! Din pacate si eu am vesti proaste. Finuta mea nr. 1 este la Bucuresti la o operatie grea pe creier... Draga de ea are doar 5 ani si jumatate - nici macar jumatate!! Nu stiu ce as putea sa fac sa ii ajut... sa va rog si pe voi sa va rugati cu noi pentru Teodora si parintii ei. Multumesc si va doresc numai bine. Carmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...