Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Iasi (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cristina pt mine e perfect pe 1 august.[cool] Voi fi negresit la aceasta intalnire.
Elena [:-)))] BR RC. Mey la inceput nu pricepeam ce vrea sa insemne " terasa cu BR RC"[:D] Nu imi pica fisa deloc![bere] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen,mare durere cu finuta ta...sper ca totul a decurs bine.Din pacate ,nu putem face prea multe pentru ei.Putem doar sa fim alaturi de ei si sa ne rugam ca totul sa fie bine. Prietena mea isi revine,cam greu caci e o persoana care nu suporta usor durerea...Asteptam cu infrigurare rezultatul analizei tumorii... Multa sanatate la toti va doresc! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo mamicile, tocmai v-am admirat iesirea in botanica,foarte fain ... poate va insotesc si eu data viitoare,fiul meu are 4ani jumatate(si-si cauta prieteni)si fiica-me a are 1an jumatate si iubeste copiii,mai les bebeii. felicitari mamici frumoase si copii superbi,mi-as dori sa va cunosc!!! numai bine si sanatate la copilasi! gulshan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua mamici din Iasi eu sint tot pe aici, va citesc mereu, dar mai lenesa la scris [:D] Mateiuz e mare si cuminte, papa tot si doarme bine. desigur are si el toanele lui, dar nu se putea altfel ca doar e un omuletz si el, nu?? [pup] noi n-am reusit sa ne vedem cu voi pentru ca Matei dimineata se trezeste pe la 9.30-10. pina una-alta se face 12 si voi vad ca sinteti muuuuult mai matinale. am vazut in schimb toate pozele [:D] supercopii si superparinti [pup] imi pare rau pentru problemele pe care le-am vazut aici. sanatate multa. adi69, sint doua cabinete oftalmologice private bune in Tatarasi. unul in spate la liceul Cuza - dr. Chisalitza si unul in zona Chirila, cam vis-a-vis de neuro - dr. Galan noi azi avem emotii mari caci mergem la vaccinul de sase luni [bang] va dorim o zi minunata Anca si bebitza Matei (data nasterii - 1 ianuarie 2004) http://community.webshots.com/user/ancutza124
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...