Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Iasi (5)


Recommended Posts

Draga Anna Maria, Eu le-am dat deja pe toate,in afara de caditza. Dar Mihnea nu renunta la ea nici in ruptul capului."Baie tac numai in cadita mea beu nu cada maie,in cada maie tac dut."-adica numai dus face in cada mare,baie face in cadita lui bleu.Daca reusesc sa-l conving sa renunte,ti-o dau cu cea mai mare placere. [flo][pup]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
18 IULIE,GRADINA BOTANICA - SERA PRINCIPALA ORA 9 - 9,30 SAU MALL - KIDS LAND IN CAZ DE PLOAIE (ce ziceti?) ! ora 9 - 9,30 1.Raluca 2. Patrick , Andra , Cristina si Cristi 3. Otto, Matei,Gabriela si Paul 4. Mihnea , Cristina si Cristi 5. Anna Maria,Teodora si bebelino din burtica 6. Alex,Gabi(Acvi)si Titel 7. Erica,Elena si Vio 8. Alex,Carmen si Ladi 9. Veronica,Teodora,Tudor si Daniel 10. Adda si Cosmin 11. Pasarica din burtica , Ionut si Carmen Ne organizam acolo cu berea,pizza,si alte bunatati! DA DOAMNE VREME BUNA !Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, m-a lasat masca faza cu asa zisa asistenta. Sa vezi si sa nu crezi. Si cand te gandesti ca mai sunt o gramada asemeni ei care inca nu sunt descoperiti. Felicitari pt Alexutu cu atatea progrese: si mers in picioruse si pupicii dati la copii si dintisori. E baiat mare de-acum sa-ti traiasca. si daca va fi si "butonator", cred ca iti va mai trebui inca un calculator in casa... Ana Maria, acum vreo saptamana chiar ma intrebase o amica daca nu stiu pe cineva care vrea o salteluta pt patut. Nu am vazut-o, nu stiu din ce e, dar ma interesez si te anunt. Ma bucur ca vom fi asa de multi la intalnire. Noi in ultimul timp suntem cam puturosi si dormim pana pe la 9 (pt ca seara ne prinde ora 12 inca misunand), dar ne vom stradui sa facem ochi mai dimineata duminica. Eu va las un nr de telefon in cazul in care unii vor ajunge mai tarziu si nu vor mai gasi gasca mare: 0723652525. Pupici si asteptam duminica, Gabriela si baietii PS. Mateiu are un nou cuvant in vocabular pe care il tot repeta: "habm-bei"(habm inseamna masina, da restul chiar nu stiu). Otto pe la aceeasi varsta avea tot un cuvant haios care imi placea la nebunie: "abdi-abda". Cam astea, pupici la toti si la toate mamicile si burticile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

v-am vazut si v-am invidiat. o multime de copii frumosi si nici mamicile nu-s de lasat! frumoase, tinere si fericite. asa v-am vazut eu. dati-mi va rog ceva indicii: nume legate de chipuri. asta ca sa va vad imaginar atunci cand vorbesc cu voi pe forum. maine plec la mare. mai merge cineva? voi fi in eforie nord la casute. veronica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...